Пресцентр

Делегація НАЕК «Енергоатом» взяла участь в Енергетичному форумі в рамках 30-го Економічного Форуму у польському місті Карпач

Розмір шрифту

Скинути
10.09.2021

8 вересня у місті Карпач (Республіка Польща) в рамках найбільшого Економічного форуму Центральної та Східної Європи відбувся Енергетичний форум. Від НАЕК «Енергоатом» у форумі взяли участь головний консультант президента компанії Олександр Моцик та директор з міжнародного співробітництва Тарас Токарський. Форум прводиться на щорічній основі, гасло цьогорічного заходу - Європа у пошуках лідерства. 
 
Представники Енергоатома обговорили перспективи співробітництва з представниками провідних компаній в енергетичній галузі. Олександр Моцик в якості  запрошеного спікера в дискусійній панелі щодо майбутнього атомної енергетики розповів про плани НАЕК «Енергоатом» стосовно напрямів розвитку атомної енергетики в Україні, її перспектив та переваг як безвуглецевої, надійної та безпечної генерації.
 

Для довідки:  Економічний форум у м. Карпач (Республіка Польща), організатором якого є Інститут східноєвропейських досліджень, – це найбільша конференція в Центрально-Східній Європі. До підготовки конференції долучаються більш ніж 100 партнерів, серед яких найбільші компанії своїх галузей. Щороку Економічний форум відвідують близько 4 тисяч гостей із понад 60 країн світу. У якості спікерів виступають глави урядів та парламентів, міністри, парламентарі, керівники найбільших фірм регіону, а також представники світу науки, культури та ЗМІ.