Пресцентр

Чемпіонкою Європи з сумо стала юна вихованка спортивно-оздоровчого комплексу ЗАЕС Аделіна Бердеу

Розмір шрифту

Скинути
28.07.2021

Українські спортсмени й спортсменки вибороли понад два десятки призових місць на чемпіонаті Європи з сумо, що 22–26 липня 2021 року пройшов у польському місті Седльце. Особливо відзначилися юні спортсменки з Енергодара – міста-супутника Запорізької атомної станції.

Загалом у змаганнях взяли участь майже 500 юнаків та дівчат із 14 країн Європи. У складі збірної України виступали 78 спортсменів і спортсменок, з них 18 – із Запорізької області.

«Атомний» Енергодар в українській збірній представляли три дівчини-сумоїстки, вихованки спортивно-оздоровчого комплексу ЗАЕС, і жодна з них не приїхала з чемпіонату без нагороди.

Золоту медаль в категорії до 16 років у вазі 50 кг і почесне звання чемпіонки Європи виборола Аделіна Бердеу. Анна Фомицька отримала срібну медаль в абсолютній ваговій категорії до 18 років, а Дарина Медвецька в категорії до 18 років у вазі 60 кг взяла «бронзу». Юних спортсменок готували до змагань співзасновник енергодарського спортклубу «Тівар» Віктор Вардугін і тренер спортивно-оздоровчого комлексу ЗАЕС Станіслав Тілінін.

Щиро вітаємо дівчат-спортсменок з перемогою, пишаємося та зичимо нових звершень і рекордів!