Пресцентр

Петро Котін бере участь у роботі 65-ї Генеральної конференції МАГАТЕ

Розмір шрифту

Скинути
20.09.2021

Керівник НАЕК «Енергоатом» Петро Котін у складі офіційної делегації України бере участь у роботі 65-ї сесії Генеральної конференції МАГАТЕ, яка проходить 20-24 вересня 2021р. у місті Відень, Австрія.

Очільник Енергоатома проведе низку двосторонніх зустрічей з керівниками західних підприємств та організацій, які вже тривалий час є надійними партнерами НАЕК, зокрема Westinghouse, EPRI,  NEI.

Серед основних профільних тем цьогорічних дискусій пропонуються, зокрема: впровадження технологій для протидії кліматичним змінам, організаційна досконалість та лідерство у сталому управлінні атомними електростанціями, інновації у виробництві та використанні водню з атомних електростанцій для глобального переходу на «чисту енергію», виклики у питанні ліцензування новітніх сучасних реакторів, безпекові питання в атомній енергетиці, перспективи впровадження малих модульних реакторів, варіанти зберігання відпрацьованого ядерного палива тощо.

Для довідки: 

МАГАТЕ – єдиний в світі міжнародний інспектор з питань ядерних гарантій та контролю в царині цивільних ядерних програм. Мета контролю – не допустити передачі ядерних матеріалів, що використовуються в ядерних установках, розташованих в 70 країнах світу, на військові цілі. МАГАТЕ служить як міжурядовий форум для науково-технічного співробітництва в галузі мирного використання ядерних технологій та ядерної енергетики в усьому світі.