Закупівлі

23.07.2002

22 липня 2003 року

Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом” запрошує до участі у тендері (попередній кваліфікації) по проекту "Створення сховища відпрацьованого ядерного палива реакторів ВВЕР"

            Державне підприємство Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом", Україна (далі – ДП НАЕК "Енергоатом"), оголошує тендер на проект (проектування, спорудження та введення в експлуатацію) "під ключ" сховища відпрацьованого ядерного палива реакторів ВВЕР (далі – проект СВЯП).

ДП НАЕК "Енергоатом" виступає Замовником робіт за проектом СВЯП і забезпечує виконання тендерних процедур.

Тендер проводиться у два етапи: попередня кваліфікація та остаточний тендерний відбір.

1. Стислий техніко-економічний опис проекту.

Призначення СВЯП – забезпечення безпечного прийняття, поводження, транспортування і зберігання відпрацьованих тепловиділяючих збірок (ВТВЗ) реакторів ВВЕР-1000 і ВВЕР-440 АЕС України.

У рамках даного проекту планується реалізація технології сухого зберігання відпрацьованого ядерного палива (бетонні чи металеві контейнери, або модулі).

            Потужність СВЯП має забезпечувати розміщення і зберігання ВЯП ВВЕР, що утвориться на АЕС України за період промислової експлуатації. При цьому початкова місткість сховища повинна складати 2500 ВТВЗ ВВЕР-1000 і 1080 ВТВЗ ВВЕР-440.

            СВЯП має забезпечувати можливість підготовки до зберігання з розрахунку максимального щорічного вивезення ВЯП з АЕС, а саме:

·        504 ВТВЗ ВВЕР-1000 на рік;

·        216 ВТВЗ ВВЕР-440 на рік.

            Проект об'єкта має передбачати можливість безпечного вилучення ВТВЗ зі сховища протягом усього періоду зберігання палива.

Підрядник повинен проектувати всі елементи комплексу СВЯП відповідно до вимог стандартів, що діють в Україні. Проектна документація має розроблятися і затверджуватися відповідно до вимог ДБН 2.2-3-97.

            Кількість працездатних бар'єрів герметизації ВТВЗ у пакувальному комплекті - не менше двох без урахування паливної матриці й оболонки твелів.

2. Порядок подачі документації для участі в попередньому кваліфікаційному відборі

              Потенційний учасник тендеру до 29.07.03 направляє Замовнику запит про надання документів для участі в попередній кваліфікації (форма додається). Замовник зобов'язаний протягом трьох робочих днів після одержання запиту направити на адресу учасника "Інструкцію з проведення попередньої кваліфікації".

              Учасник тендеру готує відповідні документи і направляє їх на адресу Замовника не пізніше 18-00 за місцевим часом 15.08.03 Документи, отримані після зазначеної дати і часу, Замовником не розглядаються. Офіційною мовою для подання пропозицій визначено російську.

Адреса для подачі заяви про надання документів і подачі пропозицій:

ДП НАЕК "Енергоатом",

Україна, 01032, м. Київ, вул. Вєтрова, 3

тел: +380 44 201-4757,

факс: +380 44 294-4883

Контактна особа для оперативного зв'язку:

Олександр Скрипов, директор департаменту зняття з експлуатації, секретар ТК

тел/факс: +380 44 294-4853,

е-mail: sinchenko@naec.atom.gov.ua

При одержанні тендерних пропозицій Замовник зобов'язаний видати учасникам тендеру квитанції, зареєстровані відповідним чином, що підтверджують одержання документів із указівкою дати та часу одержання. Реєстраційний номер квитанції має бути наданий на запечатаному конверті з документами учасника тендеру.

Детальна процедура проведення попередньої кваліфікації, включаючи кваліфікаційні вимоги і критерії оцінки пропозицій, викладені в Інструкції з проведення попередньої кваліфікації.


 

ДОДАТОК

Заявка на участь у попередній кваліфікації.

(Реєстраційний номер, дата)                                    

Тендерний комітет

НАЕК "Енергоатом" з проекту:

"Спорудження сховища

відпрацьованого ядерного

палива реакторів ВВЕР"

Україна, 01032, м. Київ,

вул. Вєтрова, 3

Факс +380 44 294-4883

Відповідно до оголошення про проведення попередньої кваліфікації щодо тендеру" розміщене (дата) у (назва засобів масової інформації), компанія (повна назва компанії, для консорціуму - указується назва консорціуму і назви залучених до нього компаній) має намір взяти участь у зазначених торгах.

З цією метою прошу направити тендерну документацію, що відноситься до процедури попередньої кваліфікації, за адресою (указується повна адреса компанії, прізвище та ініціали посадової особи).

 

 

 

_____________________ ____________________________ ___________________

                     (посада)        (підпис уповноваженої особи) дата, (ініціали та прізвище)

 

                       (печатка)
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію