Культура безпеки АЕС

23.11.2018

На ЗАЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки

Конкурс плакатів з культури безпеки – це  традиційний щорічний захід, який проводиться в межах огляду-конкурсу "Ми так працюємо, живемо та відпочиваємо". На розгляд комісії було представлено 24 плакати.

Взяли в ньому участь працівники десяти підрозділів станції. На розгляд конкурсної комісії було представлено 24 роботи, які мали відповідати таким критеріям: рівень художнього виконання, актуальність проблеми, інформаційність, відповідність плакату цілям та завданням конкурсу, відповідність тексту (призову, гаслу, слогану) сюжетно-композиційному змісту плакату.    

«Ми вже не перший рік проводимо цей конкурс. Минулого року прийняли рішення розмістити кращі роботи в кабінетах та виробничих приміщеннях, - говорить голова комісії, заступник головного інженера з ядерної та радіаційної безпеки Олександр Ігнатченко. - І цього року такий захід приніс позитивні результати: збільшилась кількість плакатів, так само як і поліпшилась їх якість. Деякі можна навіть відбирати прямо зараз і використовувати як наочні посібники на території  станції. Радує й те, що результатом такої творчої праці стали високохудожні й актуальні роботи».

Члени комісії зазначили, що цього року кількість плакатів, які повною мірою відповідають критеріям конкурсу, значно збільшилася. «Якщо в перші роки вони були орієнтовані більш на техніку безпеки, безпечне виконання робіт та охорону праці, то сьогодні практично всі відповідають темі культури безпеки», – зазначив начальник служби аналізу безпеки Олександр Депенчук.

У номінації «Кращий плакат» переможною визнана робота Надії Скопіной зі служби головного метролога. У номінації «Кращий плакат-попередження» перемогли представники цеху господарського обслуговування – Юлія Семутіна, Інна Синявська та Олександр Углов. У номінації «Кращий сатиричний плакат» перемогли роботи Надії Балицької та Олени Чистопрудової з цеху теплової автоматики та вимірювань.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію