Культура безпеки АЕС

26.04.2017

Організаційний комітет Міжнародної науково-практичної конференції з культури безпеки на АЕС чекає зворотний зв'язок від учасників конференції

Організаційний комітет Міжнародної науково-практичної конференції з культури безпеки на АЕС чекає зворотний зв'язок від учасників конференції

Шановні колеги!

29-30 березня в НАЕК «Енергоатом» проведено чергову VIIІ Міжнародну науково-практичну конференцію з культури безпеки на АЕС.

Ми дякуємо учасникам конференції за активну участь в конференції. Особливу подяку висловлюємо фахівцям, які подали на конференції свої доповіді, засновані на глибокому досвіді в частині запровадження та розвитку принципів культури безпеки в своїх організаціях, підприємствах і підрозділах.

По завершенні конференції ми запитуємо зворотний зв'язок від учасників конференції (не безпосередньо після заходу, а через деякий час - щоб учасники конференції змогли осмислити отримані знання і досвід на своєму робочому місці і оцінити, яку користь вони приносять або можуть принести).

Координаційний і Організаційний комітети НАЕК «Енергоатом» з проведення конференції з культури безпеки прагнуть провести кожну конференцію на більш високому рівні.

Для подальшого вдосконалення організації проведення конференцій, нам би хотілося знати думку учасників минулої конференції за якістю проведеної VIIІ Міжнародної науково-практичної конференції, а також отримати пропозиції щодо вдосконалення наступних конференцій. Ми обов'язково розглянемо всі пропозиції і, при можливості, реалізуємо при підготовці наступних конференцій.

Анкета розташована на сайті НАЕК «Енергоатом». Заповнені анкети просимо до 15.05.2017 надіслати на електронну адресу v.gorokhov@ntc.atom.gov.ua.

Перший віце-президент - технічний директор ДП «НАЕК «Енергоатом», голова координаційного комітету з підготовки конференції

                                                                                                                                   О.В.Шавлаков

Завантажити Анкету обратной связи по результатам проведения VIIІ Международной научно-практической конференции ГП «НАЭК «Энергоатом» по культуре безопасности АЭС

Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію