Культура безпеки АЕС

18.04.2017

«Атомремонтсервіс» провів чергове засідання Ради з культури безпеки

14 квітня у відокремленному підрозділі «Атомремонтсервіс» (ВП АРС) НАЕК «Енергоатом» відбулося чергове засідання Ради з культури безпеки ВП АРС.

Члени ради розглянули і обговорили позитивні практики, які було виявлено комісіями Компанії при проведенні перевірок стану культури безпеки на АЕС України. Обговорювалася можливість і необхідність впровадження в діяльність ВП АРС таких позитивних практик.

Директор ВП АРС, голова Ради з культури безпеки Віталій Шикун наголосив на важливості людського фактора у впливі на безпеку. При цьому від відзначив важливість вкладу кожного працівника, від керівника вищої ланки до робочого, в безпеку при виконанні ремонтних робіт на АЕС.

Також на засіданні була розглянута робота ВП АРС у реалізації «Програми конкретних дій, спрямованих на становлення і розвиток культури безпеки в НАЕК «Енергоатом» на 2015-2016 роки, а також результати реалізації «Програми підвищення рівня культури безпеки у ВП АРС на 2015-2016 рік. Радою розглянуто «Зведений звіт про результати оцінки стану культури безпеки в НАЕК «Енергоатом» у 2015-2016 рр.».

Радою з КБ прийняті рішення, які спрямовані на подальшу системну роботу з розвитку культури безпеки у ВП АРС і на залучення всього персоналу до цієї справи.

Довідка. Відокремлений підрозділ «Атомремонтсервіс» НАЕК «Енергоатом» було створено 21 лютого 2001 року з метою якісного та ефективного виконання ремонтних робіт на атомних електростанціях України.

Діяльність ВП АРС базується на безпечному й ефективному виконанні складних та понадрегламентних робіт, зокрема, робіт з проектування, монтажу, ремонту, реконструкції й модернізації обладнання АЕС України.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію