Культура безпеки АЕС

26.12.2016

На Рівненській АЕС підбито підсумки корпоративного конкурсу плакатів з культури безпеки

На Рівненській АЕС підбито підсумки корпоративного конкурсу плакатів з культури безпеки. Серед півсотні творчих робіт визначені найкращі, а їх автори відзначені грошовими винагородами.

Конкурс проходив з метою привернення уваги до важливості культури безпеки на АЕС, формування у персоналу пріоритетного ставлення до принципів культури безпеки, залучення молоді до вирішення питань безпеки на АЕС та формування нової формації майбутніх керівників та спеціалістів.

Участь у конкурсі взяли працівники семи структурних підрозділів Рівненської АЕС, які розробили варіанти плакатів, що ілюструють одне або декілька положень культури безпеки на підприємстві. Роботи оцінювались за наступними критеріями: відповідність цілям і завданням конкурсу; композиційне рішення; оригінальність та нестандартність рішення; рівень художнього виконання; актуальність розв'язуваної автором проблеми, інформативність; відповідність тексту сюжетно-композиційному змісту.

Роботи оцінювало журі у складі членів Ради з культури безпеки (КБ) на чолі з головою Ради - генеральним директором РАЕС Павлом Павлишиним. За результатами творчого конкурсу журі визначило переможців серед 50 плакатів-учасників: перше та друге місця вибороли роботи «Приймай правильні рішення» та «Безпека РАЕС – наше майбутнє» начальника відділу навчально-методичного забезпечення навчально-тренувального центру (НТЦ) Віктора Саворони; третє місце присуджено інженеру-графіку НТЦ Євгенію Остаповичу за роботу «Усні оперативні переговори». Є. Остапович також завоював заохочувальні премії та дипломи за «Оригінальність» та «Сатиричність відображення», а В. Саворона - за «Високий рівень художнього оформлення».

Роки безпечної та безперебійної роботи Рівненської АЕС доводять прихильність персоналу підприємства до особистої відповідальності та дотримання принципів культури безпеки.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію