Культура безпеки АЕС

20.05.2016

На Хмельницькій АЕС перевірили стан культури безпеки

З 16 по 20 травня 2016 року комісія Енергоатома за участі фахівців Рівненської та Южно-Української АЕС перевіряла стан культури безпеки ВП ХАЕС. Планова перевірка проводилася за вісьмома напрямками діяльності. Серед яких: адміністративне управління, відомчий нагляд, експлуатація, підтримка безпеки, охорона праці, технічне обслуговування та ремонт, підготовка персоналу, забезпечення якості.

Протягом тижня представники дирекції експлуатуючої організації та фахівці відокремлених підрозділів вивчали документацію, спілкувалися із персоналом, відвідували робочі місця в основних цехах та підрозділах Хмельницької АЕС.

За результатами перевірки комісією підготовлено звіт, в основу якого увійшли матеріали внутрішньої перевірки атомної станції - кількісні показники з культури безпеки та результати опитування персоналу в поточному році. Члени комісії констатували, що керівництвом станції приділяється велика увага становленню та розвитку культури безпеки на підприємстві.

Підсумовуючи результати перевірки стану культури безпеки на Хмельницькій АЕС, голова комісії, директор департаменту відомчого нагляду дирекції з нагляду за безпекою ДП «НАЕК «Енергоатом» Олександр Богун зауважив, що за підсумками роботи поточного року Хмельницька АЕС відпрацювала найкраще, без порушень та відхилень, а виявлені зауваження на безпечну експлуатацію атомної станції не впливають.

На ХАЕС було також відзначено більше двох десятків позитивних практик, результати яких в подальшому будуть поширені на всіх АЕС України.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію