Культура безпеки АЕС

30.11.2015

На Запорізькій АЕС підбито підсумки конкурсу плакатів з Культури безпеки

В рамках огляду-конкурсу «Ми так живемо, працюємо і відпочиваємо» на Запорізькій АЕС відбулося творче змагання з виготовлення плакатів з теми Культура безпеки. Дванадцять цехів і підрозділів ЗАЕС представили на суд журі 22 творчі роботи. Кращим з Культури безпеки став плакат служби контролю металу.

Метою конкурсу плакатів, який пройшов між підрозділами Запорізької АЕС, стало висвітлення основних принципів Культури безпеки. Одна із вимог конкурсу - плакат повинен мати заклик, гасло, слоган, який відповідає принципам Культури безпеки. При розробці плакатів автори вникали не тільки в загальну канву Культури безпеки, а конкретно продемонстрували, що стоїть за тим чи іншим принципом.

Комісія визначала кращі роботи в чотирьох номінаціях. Це - «Кращий плакат», в якому найбільш точно відображені принципи Культури безпеки, «Плакат-попередження», «Кращий сатиричний плакат» та «Краще художнє виконання плаката».

Комісія оцінювала плакати за бальною системою відповідно до визначених критеріїв. І з урахуванням всіх критеріїв відповідності плаката цілям і завданням конкурсу, а також оригінальності, композиційного рішення і рівня художнього виконання, конкурсна комісія визначила переможців.

У номінаціях «Кращий плакат» і «Плакат-попередження» кращою стала робота Олексія Тищенко (служба контролю металу), в номінації «Кращий сатиричний плакат» перемогла Анастасія Ніконорова (служба головного метролога), а в номінації «Краще художнє виконання» - Тетяна Штепа (управління соціальних програм).

Довідка: Радіаційний фон в районі розміщення Запорізької атомної електростанції відповідає природним значенням і на 30 листопада становить 8 - 12 мкР/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищують встановлених допустимих значень.

Запорізька АЕС - найбільший енергетичний об'єкт в Україні та Європі з встановленою потужністю 6000 МВт. Перший енергоблок був введений в експлуатацію в 1984 році, другий - в 1985 р., третій - в 1986 р., четвертий - в 1987 р., п'ятий - в 1989 р., шостий - у 1995 році. Починаючи з 1984 року, внесок Запорізької АЕС в енергетику країни зріс з 2 до 22%.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію