Культура безпеки АЕС

29.06.2017

В Палаці культури Рівненської АЕС організовано інсталяцію кращих плакатів – переможців «Конкурсу плакатів з культури безпеки»

В рамках проекту «Панорама ідей» в Палаці культури Рівненської АЕС організовано інсталяцію кращих плакатів – переможців «Конкурсу плакатів з культури безпеки» на Хмельницькій та Запорізькій АЕС. Кращі ж плакати конкурсу РАЕС на тему культури безпеки експонуються на проммайданчиках ХАЕС та ЗАЕС.

Кращі творчі роботи рівненських атомників «Конкурсу плакатів з культури безпеки», що відбувся наприкінці минулого року, сьогодні розміщені на інформаційних стендах і плазмових панелях прохідних, у автобусах, що перевозять персонал АЕС, а також тематичних виставках на проммайданчиках ХАЕС та ЗАЕС. Плакати презентовані задля привернення уваги до важливості культури безпеки на атомних електростанціях, формування у персоналу пріоритетного ставлення до принципів культури безпеки, залучення молоді до вирішення питань безпеки на АЕС. Важливість дотримання та виконання усіх заходів безпеки, відповідальне ставлення до посадових обов’язків та атмосферу повної відкритості на Рівненській АЕС також підтверджує впровадження на офіційному веб-сайті рубрики для запитань в розділі «Безпека та екологія», які стосуються культури безпеки на підприємстві.

Плакати колег атомників у стінах Палацу культури РАЕС можна буде переглянути до 7 липня цього року. Основні заклики плакатів стосуються важливості дотримання основних принципів культури безпеки, принципу STAR, забезпечення надійності АЕС, використання засобів індивідуального захисту тощо. Першими відвідувачами та поціновувачами на виставці стали учні професійно-технічного училища РАЕС. Як зазначає учнівська молодь, інсталяція плакатів допомогла візуалізувати і нагадати ту інформацію, яку їм викладали з культури безпеки в училищі. Адже одна справа сприймати на слух інформацію і зовсім інша - на практиці та в повній мірі зрозуміти важливість її дотримання. На відкритті виставки заступник головного інженера з ядерної та радіаційної безпеки РАЕС Сергій Боришкевич підкреслив, що успіхи атомної генерації, в значній мірі, обумовлені саме дотриманням принципів культури безпеки. «Необхідність усвідомлення кожним працівником цих основоположних понять – це і є головним закликом подібних арт-майданчиків», - підсумувала начальник відділу розвитку персоналу РАЕС Галина Синиця.

Наразі у Палаці культури РАЕС проходять презентації різноманітних відкритих арт-проектів. Зокрема виставка молодого вараського художника Романа Москвича, що працює в техніці станкового живопису і пише яскраві, реалістичні пейзажі та натюрморти, змальовуючи красу рідного Полісся.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію