Прес-центр

28.11.2018

На Запорізькій АЕС відбулися чергові публічні обговорення питань реалізації КЗПБ енергоблоків АЕС України

26 листопада 2018 року в культурно-діловому центрі Запорізької атомної електростанції відбулися публічні обговорення питань реалізації Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки енергоблоків атомних електростанцій України (КЗПБ) плану екологічних і соціальних заходів (ПЕСЗ) і плану залучення зацікавлених сторін (ПЗЗС) КЗПБ.

В обговоренні взяли участь фахівці ДП «НАЕК «Енергоатом», Запорізької АЕС, консультант групи управління проектом КЗПБ, представник ВП «Атомпроектінжиніринг» та громадськість міста Енергодар.

Начальник відділу інформаційно-іміджевих проектів центру зовнішніх інформаційних комунікацій ДП НАЕК «Енергоатом» Роман Зібніцький, відкриваючи публічні обговорення, коротко розповів про причини проведення заходу, алгоритм взаємодії з громадськістю, подякував присутнім за участь, підкресливши, що з кожною зустріччю охочих отримати актуальну інформацію про реалізацію програми стає все більше.

Провідний інженер управління планування та фінансування ВП «Атомпроектінжиніринг» Антон Дирін в своїй доповіді детально розповів про реалізацію заходів Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки енергоблоків АЕС України станом на 30 вересня 2018 року.

Консультант групи управління проектом КЗПБ Людвіг Литвинський розповів про реалізацію ПЕСЗ і ПЗЗС КЗПБ, нагадав, що ДП НАЕК «Енергоатом» випущено «Нефінансовий звіт - 2017», який є не простою бухгалтерською звітністю, а комплексно охоплює діяльність Компанії, а також відповів на питання, що надійшли.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію