Прес-центр

29.01.2018

Запорізька АЕС допомогла військовим з ремонтом автотехніки

Запорізька АЕС допомогла військовим з ремонтом необхідної техніки. Практично новий автомобіль «ГАЗ - 66» повернули працівники станції бійцям 39 окремого батальйону ЗСУ.

«У поточному році це тільки перший крок, будуть і інші. Ініціативні працівники підприємства готові підтримати військовослужбовців. Станція збиралася відремонтувати ще одну машину, але зимова негода завадила доставити її до нашого міста», - сказав генеральний директор АЕС Олександр Остаповець.

Військові щиро дякували атомникам. Не приховуючи емоцій, зізнавалися, що побачивши відремонтовану машину, спочатку не впізнали її. «Адже ми привезли в транспортний цех ЗАЕС практично розбиту машину, не на ходу. Працівники станції поміняли двигун та всі несправні запчастини, зробили нове сидіння і пофарбували авто. Скажу чесно, ми не очікували такого результату!», - ділиться водій Микола Копилов.

«Ми висловлюємо безмірну вдячність працівникам АЕС, особисто генеральному директору підприємства Олександру Анатолійовичу Остаповцю і начальнику транспортного цеху Володимиру Васильовичу Коробку за турботу. Відремонтований автомобіль - це суттєва допомога», - сказав боєць 39 окремого батальйону ЗСУ Микола Раєвський.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію