Прес-центр

Реагування на критику

25.12.2014 Реагування на критику «Наші Гроші» заради економії пропонують Енергоатому порушити вимоги, від яких залежить безпека експлуатації АЕС

Видання «Наші Гроші» у своїй публікації «Енергоатом» вдвадорога купив їдкого натру на 13 мільйонів» звинувачує НАЕК «Енергоатом» в укладанні угоди на постачання натру їдкого для Запорізької АЕС за ціною нібито вдвічі дорожчою за наявну ринкову ціну.

09.12.2014 Реагування на критику Стан українських енергоблоків щороку перевіряють міжнародні місії

У неділю, 7 грудня, в програмі «Подробиці» на ТК «Інтер» одним з «експертів» було озвучено інформацію, про те, що атомні електростанції працюють на обладнанні, яке не ремонтувалося понад 30 років, у зв'язку з чим, мовляв, їх експлуатація та продовження термінів експлуатації загрожує «новим чорнобилем». У зв'язку з цим заявляємо: Одним з основних пріоритетів ДП НАЕК «Енергоатом» як експлуатуючої організації, є забезпечення безпечної експлуатації АЕС при виробництві електроенергії. Діяльність Компанії постійно перевіряється у рамках партнерських перевірок Всесвітньої асоціації операторів АЕС, членом якої вона є (з 1995 року проведено 15 перевірок). Також стан безпеки перевіряється Міжнародним агентством з атомної енергії.

12.08.2014 Реагування на критику Щодо публікації про закупівлю низьковольтної апаратури для Южно-Української АЕС

У вказаному конкурсі №001578 (публікація оголошення у Віснику держзакупівель від 06.01.2014 року) перемогу отримало ТОВ «НВП «Омега-Київ» як компанія, чия пропозиція повністю відповідала технічним вимогам до продукції та мала найнижчу ціну.

11.08.2014 Реагування на критику Чому «Наші гроші» уникають можливості інформаційного співробітництва з «Енергоатомом»

НАЕК «Енергоатом» неодноразово оголошував про відкритість та публічність своєї діяльності, запрошуючи до співробітництва журналістів та громадські організації. І в першу чергу – тих, хто спеціалізується на боротьбі з корупцією.

08.07.2014 Реагування на критику «Енергоатом» провів розслідування за фактом публікацій щодо закупівель за нібито завищеними цінами тканини та нитки

5 черня на сайті «Наші гроші» було опубліковано інформацію про те, що ДП НАЕК «Енергоатом» закупило тканину конструкційного призначення Т-13 та нитку скляну ЕС 6 34 Z 250.2S 250- 117 за завищеними цінами. Зокрема, у публікації було зазначено, що на ринку від білоруського виробника ВАТ «Полоцк-Стекловолокно» на склотканину є пропозиція дешевша, ніж закупило ДП НАЕК «Енергоатом». Зазначимо відразу, що білоруське підприємство не брало участі у конкурсних торгах.

05.06.2014 Реагування на критику Щодо публікацій у виданнях «Наші гроші» та «Економічна правда», а також сюжету ТК «Інтер» про «кіпрську офшорку» «Северодонецьке НВО «Імпульс»

Минулого тижня видання «Наші гроші» та ТК «Інтер» присвятили свій час та увагу – цитуючи «Подробиці» - «тендерному скандалу в НАЕК «Енергоатом». Про який його співробітники із подивом дізналися саме з преси. Загалом, з усіх вказаних вище публікацій витікає, що «Енергоатом» купив якийсь «чорний ящик» в якоїсь кіпрської офшорки, і робить ці злочинні дії виключно за часів очолювання компанією Юрієм Недашковським.

29.04.2014 Результати розслідувань та перевірок, Реагування на критику В «Енергоатомі» проведено службове розслідування за фактом публікації на інтернет-сайті «Наші гроші»

За фактом публікації на інтернет-сайті «Наші гроші» щодо закупівлі ВП «Атоменергомаш» стального прокату по завищеній ціні в ДП НАЕК «Енергоатом» проведено службове розслідування.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію