Прес-центр

Реагування на критику

19.02.2018 Реагування на критику Інформація про порушення в роботі АЕС, яку містить ухвала Дніпровського райсуду Києва, не відповідає дійсності

Інформація щодо порушень у роботі атомних електростанцій України, яку містить ухвала Дніпровського районного суду міста Києва від 6 грудня 2017 не відповідає дійсності. 

17.11.2017 Реагування на критику Неухильно дотримуйтесь процедур!

У своїй черговій публікації у виданні «ГлавКом» Наталка Прудка робить необґрунтовані припущення та тенденційні висновки. Використання таких епітетів, як «одіозний», «змова», «скандальний» мало б за авторським задумом підсилити враження читача від запропонованого тексту, але нажаль має зворотній ефект.

16.03.2017 Реагування на критику Про маніпулювання інформацією щодо ПрАТ «ПРОСТО-страхування»: Дешева сенсація дорого коштує

НАЕК «Енергоатом» звертає увагу електронних ЗМІ, які на початку березня розповсюдили матеріал під однаковим заголовком «Саркисовы «пилят» украинские тендеры и отжимают собственность у местных бизнесменов», на те, що він містить перекручування фактів та відверте маніпулювання інформацією щодо взаємовідносин Компанії та ПрАТ «ПРОСТО-страхування».

02.12.2015 Реагування на критику «Наші гроші» знову безпідставно звинувачують РАЕС

Видання «Наші гроші» вкотре поширює викривлену інформацію про діяльність ВП «Рівненська АЕС», звинувачуючи ВП РАЕС в ігноруванні рішення АМКУ та упередженому ставленні до учасників тендерних торгів. Мова йде про інформацію, яка міститься у статті від 26.11.15 р. «РАЕС вдруге проігнорувала рішення АМКУ заради перемоги чехів, підозрюваних у хабарі Мартиненку».

10.11.2015 Новини Компанії , Реагування на критику «Наші гроші» поширили недостовірну інформацію щодо збитків РАЕС
02.10.2015 Реагування на критику Звернення до Національного екологічного центру України

Енергетична та екологічна безпека, безумовно, мають найвищий пріоритет для атомної галузі України. Забезпечення стабільної роботи атомних електростанцій України, мінімізація їх негативного впливу на довкілля та здоров’я супроводжується постійним інформуванням населення про стан справ на важливих та технологічно складних енергетичних об’єктах. Ця інформація будується на трьох стовпах – об’єктивності, оперативності та достатності обсягу для її розуміння. Порушення бодай одного з цих принципів може призвести до різних маніпуляцій, перекручувань і, як наслідок, до людського страху. НАЕК «Енергоатом» намагається на усіх доступних йому рівнях інформування населення попередити такі маніпуляції, адже безпека – наша найбільша цінність, а наша мета – повернення довіри громадян до ядерної галузі.

22.09.2015 Реагування на критику До уваги представників ЗМІ!
12Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію