Прес-центр

12.08.2010

«Енергоатом» вживає заходів для розвитку Донузлавської ВЕС

На Донузлавській вітроелектростанції відбулася виїзна робоча нарада під головуванням президента НАЕК «Енергоатом» Юрія Недашковського.  

Фахівці «Енергоатом» та відокремленого підрозділу «Донузлавська ВЕС» розглянули результати поточної діяльності електростанції, хід ремонтної кампанії та перспективи розвитку.

У ході наради, зокрема, було прийнято рішення про розробку інвестиційного плану розвитку Донузлавської ВЕС і проведення вітродосліджень для вивчення потенціалу електростанції та розрахунку прогнозних показників роботи вітроенергетичних установок, які планується встановити.

На нараді відзначалося, що з початку року на Донузлавській ВЕС було відремонтовано 46 із 97 вітроагрегатів типу USW-56-100. Це дало можливість за перше півріччя 2010 року виробити 1,389 млн. кВт-год екологічно чистої електроенергії. Коефіцієнт використання встановленої потужності вітрових агрегатів за цей період склав 3,1%.

Зараз фахівці Компанії вивчають можливість відновлення ще 38 агрегатів до кінця 2010 року. Окрім того, вивчається економічна доцільність ремонту ще 16 аналогічних установок та 2-х недобудованих вітроустановок потужністю 600 кВт.

Зазначимо, що з часу приєднання Донузласької ВЕС до НАЕК «Енергоатом» було відновлено платоспроможність цього відокремленого підрозділу, повернено борги із заробітної плати. Тепер працівники електростанції стабільно отримують заробітну плату.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію