Прес-центр

26.11.2018

Рейтинг Energy Intelligence Group: Енергоатом в першій п'ятірці найбільших «зелених» енергокомпаній світу

Рейтинг Energy Intelligence Group: Енергоатом в першій п'ятірці найбільших «зелених» енергокомпаній світу

НАЕК «Енергоатом» увійшов до першої п'ятірки рейтингу «Кращі зелені енергогенерації: Безвуглецеві генеруючі потужності» (Top Green Power Generators: Carbon-Free Generation Capacity). Рейтинг, в який включено 20 найбільших енергогенеруючих компаній світу, був підготовлений Міжнародним інформаційно-аналітичним агентством Energy Intelligence Group в рамках проекту EI ​​New Energy. PDF файл звіту EI New Energy «Green Utilities Report»

Як наголошується в звіті «Огляд зелених підприємств», опублікованому EI New Energy, рейтинг був складений за результатами аналізу діяльності 20 кращих енергокомпаній, виробничі процеси яких не супроводжуються викидами в атмосферу діоксиду вуглецю (CO2). Серед учасників рейтингу компанії, які експлуатують атомні електростанції, об'єкти гідроенергетики, а також оператори відновлюваних енергогенеруючих потужностей.

У звіті EI New Energy уточнюється, що основним критерієм оцінки кожної компанії став обсяг прямих викидів СО2 на 1 мВт-год виробленої електроенергії. При цьому 100 балів отримувала компанія з найбільш низьким рівнем викидів, а «нуль» балів компанія з найвищим рівнем викидів.

Також Енергоатом зайняв 35-е місце в загальному рейтингу «100 кращих «зелених» виробників» (Top 100 Green Utilities). EI New Energy повідомляє, що в рейтинг «100 кращих «зелених» виробників» увійшли підприємства і з вуглеводневими викидами. Основний критерій оцінки - співвідношення встановленої потужності з об'ємом викидів парникових газів.

* На сторінці EI New Energy пояснюється, що проект орієнтований на моніторинг процесів, які супроводжують перехід глобальної енергетичної галузі від традиційних видів викопного палива до альтернативних джерел енергії. EI New Energy бачить своєю місією формування моста між старим і новим, а також між політикою і ринком. «Завдяки стислому аналізу новин і тенденцій проект допомагає читачам зрозуміти процес змін, що відбуваються в світовій енергетичній галузі, з акцентом на поновлювані джерела енергії», - зазначають автори проекту.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію