Прес-центр

01.10.2018

Енергоатом купуватиме продукцію INETEC без посередників

Енергоатом купуватиме продукцію INETEC без посередників

Можливості закупівель у хорватської компанії INETEC шляхом укладання прямого контракту із застосуванням офіційної переговорної процедури закупівлі через ProZorro були обговорені 19-21 вересня 2018 року в Загребі з керівництвом компанії INETEC.

Від НАЕК «Енергоатом» у переговорах брали участь перший заступник директора ВП «Атомкомплект» Валерій Годунок, виконавчий директор з юридичних питань та супроводу процедур закупівель Наталія Мусевич, директор із управління закупівлями Валерій Васильков та директор з документального забезпечення роботи тендерного комітету Людмила Сумера. У ході переговорів представники хорватської компанії висловили зацікавленість щодо співпраці з Енергоатомом напряму, без посередників.

За результатами робочої зустрічі найближчим часом буде укладено контракт із INETEC на постачання запасних частин до систем контролю для енергоблоків АЕС шляхом застосування переговорної процедури закупівлі через ProZorro, що забезпечить значну економію коштів.

Довідка. Компанія «INETEC» входить до складу світових лідерів у галузі наукових досліджень, розробки, конструювання, виготовлення систем вихрострумового, ультразвукового та неруйнівного контролю, які експлуатуються на АЕС з реакторами ВВЕР, PWR у США, Франції, Китаї, Індії, Фінляндії, Угорщині, Болгарії. Протягом 20 років «INETEC – інститут ядерних технологій» є надійним партнером НАЕК «Енергоатом» у постачанні та впровадженні сучасних рішень та систем контролю для компонентів першого контуру АЕС з реактором типу ВВЕР. Станом на вересень 2018 року системи контролю «INETEC» поставлені і експлуатуються на Рівненській, Хмельницькій, Запорізькій та Южно-Українській АЕС.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію