Прес-центр

26.04.2018

Автотранспортне господарство Южно-Українського енергокомплексу відремонтувало ще один автомобіль для військових

До місця дислокації 222-го окремого автомобільного батальйону військово-морських сил ЗСУ (в/ч А3537) 24 квітня повернувся УАЗ-3151, відремонтований на базі автогосподарства (АТГ) Южно-Українського енергокомплексу. На його повне відновлення знадобилося 2 місяці. До життя автотехніку волонтери повертали в неробочий час та у вихідні дні.  

За словами підполковника Ігоря Світенка, командира військової частини, що нині базується в Миколаєві, а до цього дислокувалась на території Автономної республіки Крим, 20-річний УАЗ давно потребував ремонту. Його «автомобільна доля» нарахувала чимало кілометрів під час супроводу вантажів, які доставляв автомобільний батальйон до місць призначення.

Командир розповів, що по допомогу до авторемонтників ЮУАЕС його підрозділ звертається вперше. Результатом роботи волонтерів військові задоволені. «Ми послухали, як працює двигун, перевірили освітлення. Технічний стан хороший», - підтверджує старший прапорщик Олег Коломієць, який зробив перше коло територією гаража АТГ на відновленому УАЗові. «Ну, а дорога себе покаже, - резюмує він, боячись наврочити. 

Приймаючи відремонтовану техніку, підполковник Світенко вручив авторемонтникам Лист подяки та передав щирі слова від своїх підлеглих: «Дуже хочеться від усього серця подякувати колективу Южно-Української АЕС за громадянську позицію. У цей важкий для держави час ваші працівники підтримують нас, військових. Це піднімає моральний дух особового складу. Коли люди бачать, що за них переживають і на них надіються, зі свого боку стараються це виправдати».

За інформацією виконувача обов’язків майстра АТГ ВП ЮУАЕС Дениса Дешка, у відновленні чергової автотехніки для військових взяв участь «волонтерський кістяк», до якого входять восьмеро досвідчених авторемонтників. На їх рахунку десятки  одиниць автотехніки та автовузлів, повернутих у бойовий стрій. Нині – нова робота: у боксі  чекають на їхні золоті руки КрАЗ та МАЗ, які теж надійшли на ремонт з військових підрозділів ЗСУ.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію