Прес-центр

06.11.2002

Президент НАЕК “Енергоатом” Сергій Тулуб відбув з робочою поїздкою до Атланти (США)

Сьогодні, 6 листопада, заступник Секретаря Ради національної безпеки та оборони України, президент НАЕК “Енергоатом” Сергій Тулуб відбув з робочою поїздкою до Атланти (США), де він візьме участь у щорічній конференції керівників ядерної енергетики найвищого рангу, яку проводить Інститут з питань експлуатації атомних станцій (INPO).

Інститут з питань експлуатації АЕС США було створено у 1979 році. Його членами є всі організації, що мають юридичне право та несуть відповідальність за спорудження й експлуатацію атомних станцій. Інститут входить до складу Атлантського центру Всесвітньої асоціації організацій, що експлуатують атомні станції (ВАО АЕС).

Довідка: ВАО АЕС – некомерційна організація - почала працювати у травні 1989 року. Передумовою створення Асоціації стала Чорнобильська аварія, яка змусила операторів атомних станцій переглянути підхід до безпеки експлуатації ядерних об’єктів та замислитися над необхідністю обміну міжнародним досвідом. Існує чотири регіональні центри ВАО АЕС – Атлантський, Московський, Паризький і Токійський. Координаційний центр Асоціації знаходиться в Лондоні. НАЕК “Енергоатом” стала колективним членом Московського центру ВАО АЕС у травні 1997 року.

Діяльність ВАО АЕС базується на кількох основних програмах, які охоплюють обмін інформацією про досвід експлуатації атомних станцій, партнерські перевірки, професійний та технічний розвиток тощо.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію