Прес-центр

13.11.2002

Конференція INPO для керівників вищого рангу

Конференція INPO для керівників вищого рангу

 

6-12 листопада 2002 року на запрошення Атлантського центру Всесвітньої асоціації організацій, що експлуатаують атомні станції заступник Секретаря Ради національної безпеки та оборони України, президент НАЕК «Енергоатом» Сергій Тулуб взяв участь у щорічній конференції для керівників енергетичної галузі вищого рангу, яку проводив Інститут з питань експлуатації АЕС США (INPO). Основною темою конференції було питання культури безпеки на об’єктах ядерної енергетики.

У роботі взяли участь заступник міністра енергетики США Роберт Кард, голова Комісії ядерного регулювання США Річард Мезерв, провідні фахівці державних установ США, керівники вищого рангу відомих американських та світових енергетичних фірм і компаній: First Energy Group, American Electric Power, Exelon, TXU Generation (США), Eskom (ПАР), EDF (Франція), Framatome  ANP тощо.

Сергій Тулуб відвідав одну з кращих атомних станцій США — Вогл, ознайомився з її досягненнями в галузі підвищення культури безпеки

У рамках конференції відбулися зустрічі Сергія Тулуба з президентом  INPO Майклом Евансом, виконавчим віце-президентом групи EDF Брюно Лескером, президентом ВАО АЕС П,єром Карльє та керуючим директором координаційного центру ВАО АЕС у Лондоні Сігвалом Бергом. Серед питань, порушених на переговорах, йшлося, зокрема, про зміцнення та розширення співпраці в рамках діяльності Ради керуючих ВАО АЕС.

Довідка: Інститут з питань експлуатації АЕС (INPO) було створено у 1979 році. Його членами є всі організації, що мають юридичне право та несуть відповідальність за спорудження й експлуатацію атомних станцій. Інститут входить до складу Атлантського центру ВАО АЕС.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію