Прес-центр

STEM-освіта

02.09.2017 Новини Компанії , STEM-освіта День знань у Іванківському та Поліському районах
28.04.2017 Відеоновини, STEM-освіта Студенти-енергетики розповідають школярам про професію в рамках просвітницького проекту Енергоатома

В інформаційному центрі РАЕС «Полісся» проходять лекції-бесіди студентів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» для учнів професійно-технічного училища РАЕС та навчальних закладів міста-супутника, а також школярів населених пунктів зони спостереження електростанції – в смт Маневичі та Володимирець.

28.04.2017 Відеоновини, STEM-освіта На Запорізькій АЕС студенти Київського політехнічного інституту провели лекції для учнів енергодарських шкіл

В рамках реалізації інформаційно-просвітницького проекту «Енергоатом» - профільні вищі навчальні заклади - школи» студенти Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» провели лекції - бесіди з учнями старших класів міста Енергодар

21.04.2017 STEM-освіта Старшокласники Києва та області відвідали Аварійно-технічний центр Енергоатома

19-20 квітня під час екскурсій, які були проведені в рамках проекту "STEM: професії майбутнього", старшокласники шкіл м. Києва та Київської області познайомилися з роботою відокремленого підрозділу «Аварійно-технічний центр» (ВП АТЦ) НАЕК «Енергоатом».

24.02.2017 STEM-освіта Співробітники ЦЗІК зустрілись з викладачами фізики Києво-Святошинського району

Співробітники центру зовнішніх інформаційних комунікацій 22 лютого провели зустріч з викладачами фізики методичного об’єднання Києво-Святошинського району на базі Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3.

20.02.2017 STEM-освіта Старшокласники Києва та області побували в головному офісі НАЕК «Енергоатом»

15-17 лютого старшокласники Київських шкіл №29 і №8, економіко-правового ліцею, «Скандинавської» і «Введенської» гімназій м. Києва та Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 7 познайомилися з роботою НАЕК «Енергоатом» під час екскурсій, які були проведені в рамках проекту "STEM: професії майбутнього" в головному офісі Компанії.

07.12.2016 Новини Компанії , STEM-освіта Учні київських шкіл дізналися про основні засади роботи Енергоатома

Учні чотирьох загальноосвітніх закладів ознайомилися з роботою НАЕК «Енергоатом» в ході екскурсій, які були проведені в рамках проекту "STEM: професії майбутнього" в дирекції Компанії 6-7 грудня.

25.11.2016 Новини, STEM-освіта Студенти-енергетики зустрілися із старшокласниками Іванківського району

Студенти Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» за підтримки НАЕК «Енергоатом» провели зустрічі-лекції з учнями старших класів Іванківського району Київської області. Зустрічі відбулись 23 листопада у школі села Феневичі, Іванківських школах №1 і №2 та в Іванківському районному ліцеї.

23.11.2016 Новини, STEM-освіта Енергоатом долучається до реалізації проекту STEM: професії майбутнього

Представники Центру зовнішніх інформаційних комунікацій (ЦЗІК) НАЕК «Енергоатом» розповіли учням старших класів київських шкіл про можливості кар'єри в атомній галузі.

12.10.2016 Новини, STEM-освіта У місті-супутнику Хмельницької АЕС пройшов черговий етап інформаційно-просвітницького проекту Енергоатома

Черговий етап інформаційно-просвітницького проекту «Енергоатом - Профільні ВНЗ – Школи» пройшов у місті атомників Нетішині з 11 по 12 жовтня цього року.

12Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію