Прес-центр

Звіти

15.12.2016 Звіти У зону АТО повернувся автомобіль швидкої допомоги, відремонтований у автотранспортному господарстві ЮУАЕС

14 грудня ремонтники автотранспортного господарства (АТГ) ВП «Южно-Українська АЕС» передали військовим автомобіль швидкої допомоги, відновлений на базі підприємства. Того ж дня автівка відправилась до зони АТО.

08.12.2016 Звіти На Хмельницькій АЕС відзначили найактивніших волонтерів

7 грудня поточного року громадською організацією «Нетішинська Самооборона», було відзначено колектив, підрозділи Хмельницької АЕС та найактивніших волонтерів за допомогу учасникам антитерористичної операції на сході України із міста атомників.

05.12.2016 Звіти Южно-Українські атомники привітали десантників з річницею створення військового підрозділу

Делегація ВП ЮУАЕС на чолі з генеральним директором Володимиром Лісніченком взяла участь в урочистостях з нагоди 37-ї річниці з дня створення 79-ї окремої десантно-штурмової бригади.

29.11.2016 Звіти Трудовий колектив Хмельницької АЕС підтримує захисників України

Колектив Хмельницької АЕС продовжує співпрацювати із громадською організацією «Нетішинська самооборона». За майже два роки співпраці атомники перерахували понад 470 тисяч гривень на рахунок Громадського об’єднання для допомоги воїнам-нетішинцям, учасникам антитерористичної операції на сході України.

22.11.2016 Звіти У автогосподарстві ЮУАЕС відремонтовано ще 2 одиниці техніки для військових

17 та 18 листопада до місця дислокації у військові підрозділи відправилися чергові два автомобілі, відремонтовані на базі автотранспортного господарства (АТГ) ВП ЮУАЕС. Своє місце в лавах бойових частин зайняли ГАЗ-66 і мікроавтобус Volkswagen.

14.11.2016 Звіти Черговий транш допомоги атомників українським військовим в зоні АТО

Рівненські атомники не припиняють підтримку українських військових на сході України. Спільно з Кузнецовською міською організацією УСВА та волонтерами міста-супутника працівники Рівненської АЕС надали чергову допомогу українській армії.

17.10.2016 Звіти Волонтери Енергоатома привітали бійців АТО з Днем Захисника України

До Дня Захисника України учасники волонтерської групи «ЕнергоАТОм для АТО» передали бійцям 128 гірсько-піхотноі бригади роботи дитячо-юнацького творчого конкурсу «З Надією до Перемоги», який проводився серед дітей співробітників НАЕК «Енергоатом». Роботи дітей оселилися в капличці Капелана 128 бригади Отця Івана Ісайовича.

26.07.2016 Звіти Автогосподарство ЮУАЕС продовжує допомагати військовим у ремонті техніки

22 липня працівники автотранспортного господарства (АТГ) ВП ЮУАЕС передали представникам морської авіаційної бригади відновлену техніку. До місця дислокації в м.Миколаїв відправився автобус КаВЗ.

28.03.2016 Звіти Допомога воїнам АТО: працівники РАЕС не стоять осторонь

Працівники Рівненської АЕС в партнерстві з Кузнецовською міською організацією афганців та іншими волонтерами продовжують долучатись до важливої місії – збору коштів для закупівлі знарядь захисту та амуніції для військовослужбовців, які приймають участь у бойових діях та захищають українську землю на Сході.

12Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію