Прес-центр

22.06.2017

Рівненські атомники продовжують допомагати українським військовослужбовцям в зоні АТО

76 тисяч 220 гривень за період з березня по травень цього року зібрано рівненськими атомниками на допомогу українським військовослужбовцям в зону проведення АТО.

Колектив Рівненської АЕС спільно з міською організацією Української спілки ветеранів Афганістану, волонтерами та небайдужими громадянами вже третій рік поспіль дбають про вітчизняних захисників на сході країни, вчасно реагуючи на нагальні потреби фронтовиків.

Сьогодні у зоні воєнного конфлікту перебуває більше 40 громадян міста-супутника РАЕС та прилеглих до нього населених пунктів. Активна підтримка наших земляків допомагає їм щодня впевнено протистояти агресору, стоячи на захисті цілісності та суверенітету України.

З минулого місяця ініціативна волонтерська група РАЕС відправила національним воїнам чергову гуманітарну допомогу: літні берці, біноклі, глушники, карти пам’яті, універсальні мобільні батареї, снайперський маскувальний костюм «кікімора» та шість тисяч гривень на ремонт військових автомобілів. Також п’ять глушників були передані для спецпризначенців в/ч 3045 з охорони та оборони РАЕС. Наразі готується до відправки ноутбук зі спеціальним «софтом» для артилеристів.

Як зазначає працівник РАЕС, голова Кузнецовської Cпілки афганців Петро Ширко, українські вояки досі потребують змінний одяг (майки, білизну, шкарпетки), а з приходом спекотного літа для захисту від теплових ударів їм необхідні головні убори - бандани та кепки. «Хлопці дійсно втомились, тому підтримка народу для них дуже важлива – як моральна, так і матеріальна. Наші захисники дякують усім небайдужим людям, керівництву та колективу РАЕС за те, що не забувають і продовжують безкорисно допомагати нашим героям», - наголошує волонтер.

Загалом, за увесь час проведення АТО силами рівненських атомників, активістів, місцевих меценатів та усіх інших справжніх патріотів на допомогу українським військовослужбовцям надано близько двох мільйонів гривень. Як зазначає Рада національної безпеки і оборони України, завдяки мужності та професіоналізму українська армія є однією з найбільш боєздатних у Європі. Тож нині підтримка їхнього незламного духу – святий обов’язок кожного українця.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію