Прес-центр

24.04.2017

Рівненські атомники вкотре підтримали українських військових

Напередодні Великодня волонтерська група Рівненської АЕС здійснила поїздку в зону проведення АТО та доставила на передову українським бійцям чергову партію гуманітарної допомоги. А сьогодні військовослужбовців в/ч 3045 з охорони РАЕС, які повернулися додому, урочисто зустрічали адміністрація та колектив електростанції.

Працівники Рівненської АЕС спільно з Кузнецовською міською організацією Української спілки ветеранів Афганістану та іншими волонтерами постійно стежать за ситуацією на фронті та вчасно реагують на потреби українських бійців.

За останній місяць силами ініціативної волонтерської групи РАЕС було зібрано 55 тисяч гривень, на які придбано: генератор, бензопилу, біноклі, паяльні лампи з підставками, ліхтарики та продукти харчування. Близько 5 тисяч гривень спрямовано на придбання легкового автомобіля для військових. Черговий транш було здійснено у населені пункти під Мар'їнкою та Волновахою, де наразі перебувають військовослужбовці в/ч з охорони українських АЕС, а також бійці 30-ої окремої механізованої бригади та батальйону «Горинь». Захисники отримали також техніку, провізію та солодкі подарунки від трудових колективів й керівників приватних підприємств м. Вараш та небайдужих жителів сіл Рудка, Довговоля.

За словами голови Кузнецовської спілки афганців, працівника РАЕС Петра Ширка, наразі українські воїни потребують змінний одяг (берци, майки, білизну, шкарпетки). «Хлопцям потрібний новий одяг, адже після обстрілів щось погоріло, щось понівечилось, тому заміна має бути постійно, - каже волонтер, - Велика подяка всім добрим людям, зокрема адміністрації та патріотичному колективу Рівненської АЕС за підтримку та допомогу. Завдяки вам наші земляки отримали на Великодні свята необхідні на війні речі. Хлопці надзвичайно раді, що про них пам’ятають, про них піклуються».

21 квітня на пристанційній площі Рівненської АЕС атомники, волонтери та особовий склад в/ч 3045 з охорони РАЕС зустріли чергову ротацію військовослужбовців підрозділу спеціального призначення військової частини 3045, які 66 діб виконували бойові завдання в зоні АТО, а саме на території Донецької області. Зустрічали воїнів з короваєм, квітами та українською символікою. На заході грав духовий оркестр Палацу культури РАЕС. Привітав з поверненням додому вояків та зачитав молитву подяки настоятель Свято-Георгіївського храму УПЦ отець Іван.
Щиру подяку військовослужбовцям від імені адміністрації та колективу Рівненської АЕС висловив генеральний директор Павло Павлишин. «Вітаю вас з поверненням додому живими та здоровими. Від усього нашого колективу хочу висловити велику вдячність за те, що ви мужньо та з честю виконували свій військовий обов’язок. Завдяки вам ми маємо змогу спокійно працювати, а наші сім’ї щасливо жити під мирним небом. Дякуємо за службу і вірність українському народу», - зазначив Павло Яремович.

Заступник голови профкому РАЕС Тетяна Васильєва побажала солдатам та їхнім родинам сил, віри й терпіння: «Дорогі наші хлопці! Для нас ви справжні герої, які приїхали з війни. Ризикуючи своїм життям та перебуваючи далеко від своїх сімей, ви дозволили нам спокійно відсвяткувати Великдень. Щодня ми чекали, хвилювалися, молилися за вас. Тож нехай якнайшвидше до України прийде омріяний мир, а ви несли службу, лише охороняючи мирний атом. Безмежно дякуємо».

По завершенню урочистої церемонії - фото на пам’ять, обійми рідних, дружні потиски рук товаришів по службі і слова подяки від учасника АТО - підполковника в/ч 3045 Ярослава Воляка: «Дякуємо за тепло організовану зустріч та постійну допомогу колективу Рівненської АЕС, волонтерській групі та спілці афганців. Я переконаний, що з такою підтримкою наша держава обов’язково переможе. Слава Україні!».


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію