Прес-центр

22.03.2017

На базі автотранспортного господарства ЮУАЕС відбулася чергова передача військової техніки для АТО

21 березня на базі автотранспортного господарства (АТГ) ВП ЮУАЕС відбулася чергова передача військової техніки, відремонтованої южно-українськими активістами. У розташування 40-ї окремої артилерійської бригади вирушив відновлений БТР-60

Допомагати армії колектив Южно-Українського енергокомплексу розпочав з моменту активізації бойових дій на сході країни. Атомники були та залишаються активними учасниками різних благодійних фондів зі збору коштів для потреб армії. За три роки в рамках акції на допомогу Збройним силам і Національній гвардії України працівники підприємства зібрали понад 2,5 млн грн. За рахунок цих грошей купуються та передаються до зони проведення антитерористичної операції бронежилети, тепловізори, медикаменти, одяг, взуття, засоби особистої гігієни тощо, пораненим і родичам загиблих надається матеріальна допомога. У вихідні дні та в неробочий час на базі АТГ ВП ЮУАЕС працівники автотранспортного господарства та просто небайдужі мешканці міста-супутника атомної станції повертають до життя військову техніку, що надходить із зони АТО. Волонтери-ремонтники виїжджали також на відновлення бойового транспорту в с.Широкине Донецької області. З квітня 2014 року для підрозділів ВСУ відремонтовано близько 80 одиниць автомобілів і військових машин, а також майже 130 двигунів, вузлів і агрегатів.

Ремонт БТР-60, що в урочистій обстановці було переданий військовим 40-ї окремої артилерійської бригади, тривав приблизно два місяці. На нього було витрачено майже 50 тисяч гривень. Зокрема, відремонтовано двигун, коробку передач, зчеплення, виконано поточний ремонт машини, проведено техогляд, змащення деталей, ревізію мостів і карданних валів.

Сьогодні в боксах АТГ очікують на ремонт ще кілька автомобілів. Для 40-ї окремої артилерійської бригади буде відновлено машину швидкої допомоги та напівпричіп, який використовується для спецперевезень. Для 79-ої десантно-штурмової бригади м.Миколаєва автослюсарі підприємства завершують відновлювальні роботи на ЗІЛ-131 і ремонтують автомобіль Mitsubishi Pajero, окремі частини якого, за словами ремонтників, «привезли в декількох ящиках».

Вручаючи заступникові командира 40-ї окремої артилерійської бригади Олександру Лавриненко формуляр на відремонтований БТР-60, генеральний директор Южно-Українського енергокомплексу Володимир Лісніченко побажав бійцям хорошої служби. Він також висловив слова вдячності колективу підприємства та всім причетним до відновлення бойової техніки і зміцнення обороноздатності української армії. «Передавати відновлену автотехніку військовим, які несуть службу на передовій, стало вже доброю традицією для персоналу енергокомплексу, - зазначив очільник підприємства. - Атомники з початку війни на сході країни стоять в авангарді волонтерського руху і є надійним тилом для українських захисників. Ми виконуємо ремонт бойової техніки на виробничих майданчиках підприємства, продовжуємо збір благодійних коштів на допомогу армії, в попередні роки на базі військової частини 3044, що несе охорону та оборону об'єктів атомної станції, навчали військовій справі персонал підприємства та Дирекції НАЕК «Енергоатом». Сьогодні можна з упевненістю заявити, що колектив енергокомплексу готовий захищати свою країну будь-якими способами - на робочих місцях чи зі зброєю в руках».

Полковник О.Лавриненко в свою чергу подякував колективу підприємства, зазначивши, що співпраця артилерійської бригади з южно-українськими ремонтниками позитивним чином впливає на боєготовність військового підрозділу. «Це не перша техніка, яку атомники повертають до лав діючих, - підкреслив він. - Якість ремонту незмінно висока: бойова машина «на ходу» і готова в будь-який час відправитися в район виконання завдань». Приймаючи відремонтовану техніку, військові від імені командування та особового складу артилерійської бригади вручили генеральному директорові ВП ЮУАЕС Володимиру Лісніченко лист подяки за великий вклад у наближення загальної перемоги. «Відремонтована Вами техніка дозволяє військовослужбовцям нашої бригади успішно виконувати бойові завдання в зоні проведення АТО», - говориться в листі. За волонтерську допомогу, підтримку Збройних Сил України грамотами також відзначено колектив 3-ї автоколони АТГ ЮУАЕС, активісти підприємства та міста-супутника АЕС. Десятьох волонтерів-ремонтників Южно-Українського енергокомплексу нагороджено пам'ятними медалями «За благодійну діяльність».


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію