Прес-центр

31.01.2017

На базі автотранспортного господарства ЮУАЕС відремонтовано чергову техніку для військових

27 січня ремонтники автотранспортного господарства (АТГ) ВП «Южно-Українська АЕС» передали представникам військових підрозділів дві одиниці техніки, відновленої на базі підприємства. Ремонт чергових транспортних засобів - ЗІЛ-130 і санітарного автомобіля - тривав майже півтора місяці. За цей час руками волонтерів техніку, доставлену до майстерень АТГ на буксирі, відновлено та приведено в робочий стан.

Автомобілі для військових співробітники автогосподарства ЮУАЕС повертали до життя в неробочий і вільний від роботи час. Майстер АТГ Олег Шевченко впевнений у якості своєї роботи: «Ми виконали обкатку, автомобілі показали себе нормально, так що передаємо їх зі спокійною душею».

Для прийому відремонтованої автотехніки на атомний майданчик прибули представники 79-ї штурмової бригади та морської авіаційної бригади, що дислокуються в м.Миколаїв. По допомогу до авторемонтників АЕС ці військові підрозділи звертаються не вперше. І щоразу  їх умілими руками техніка повертається до лав діючих. «Кожного разу ми говоримо слова щирої вдячності южноукраїнцям за допомогу Збройним силам України, зокрема, морській авіації. Завдяки цій допомозі, ми можемо виконувати поставлені перед нами завдання», - підкреслює начальник автомобільної служби морської авіаційної бригади Юрій Магарський.

Допомога армії  на базі АТГ ВП ЮУАЕС не припиняється. Сьогодні в боксах господарства чекають ремонту БТР і ЗІЛ-131.  Усього з початку бойових дій на сході країни для військових підрозділів Збройних сил України на ремонтній базі автотранспортного господарства атомної станції відремонтовано більше 70 одиниць техніки.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію