Прес-центр

20.05.2016

На адресу колективу южно-українських атомників надійшла подяка від військових

На адресу колективу ВП ЮУАЕС надійшла Подяка від командування та особового складу військового підрозділу, який нині перебуває в одній з гарячих точок у зоні АТО.

Місяць тому атомники відгукнулися на прохання про допомогу, що його напередодні передав колективу енергокомплексу на Південному Бузі заступник командира військової частини (польова пошта В 1611) Віктор Тілуг, який прибув до рідного Южноукраїнська у відпустку із зони АТО.

Спеціальною групою з представників трудового колективу, яка узгоджує використання зібраних енергетиками на потреби армії та нацгвардії благодійних коштів, було прийнято рішення виділити на допомогу військового підрозділу з АТО  суму, перераховану атомниками протягом 3-х місяців, – приблизно 11 тис грн. За ці гроші було придбано 300 пар шкарпеток, 100 камуфляжних футболок, миючі засоби та засоби особистої гігієни – бійцям на передову було відправлено 11 великих ящиків.   

«Наш колектив добре розуміє неоціненну роль тих, хто зі зброєю в руках стоїть на захисті незалежності та суверенітету України, - зазначає начальник відділу соціального розвитку Валерій Кичак, - тому ми завжди з готовністю відгукуємося на прохання військових».

Благодійний збір коштів на допомогу збройним силам України южно-українські атомники ведуть централізовано з березня 2014 року. Перерахування із заробітних плат, відповідно до заяв працівників, акумулюються на спеціальному рахунку. За ухвалою створеної спільним рішенням адміністрації та профкому робочої групи, вони розподіляються адресно у військові підрозділи. Для захисників України купується обмундирування, бронежилети, засоби першої необхідності. Крім того, надавалася допомога важко пораненим бійцям та їхнім сім'ям. Патріоти з міста-супутника ЮУАЕС беруть активну участь і в ремонті бойової техніки – його виконують на базі автотранспортного господарства підприємства, а також з виїздом ремонтників ВП ЮУАЕС на передову.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію