Прес-центр

19.05.2016

На ЮУАЕС відремонтували автотехніку для військових льотчиків

18 травня ремонтники автотранспортного господарства (АТГ) ВП ЮУАЕС передали представникам 10-ї бригади морської авіації відремонтовані автомобіль швидкої допомоги та двигун для автомобіля Урал 4320.

Військова частина 1688, якій належить автотехніка, вийшла з Криму та відновлює свою бойову готовність на новому місці дислокації - в м. Миколаїв. «Літальні апарати вдалося вивести з окупованої території, нині вони в робочому стані, - розповідає начальник автомобільної служби підрозділу Юрій Магарський, - а ось автомобільну техніку, а це понад 200 автомобілів, здебільшого було втрачено, або ж доставлено до нового місця дислокації в дуже поганому стані».

За словами військових, транспортні одиниці, що надходять до льотного підрозділу для заміни втрачених, нерідко вимагають серйозного ремонту. Такою виявилася і «швидка допомога», яку військова частина отримала приблизно 3 місяці тому. По допомогу звернулися до авторемонтників ВП ЮУАЕС. Досвід такої співпраці вже був: нещодавно в АТГ атомної станції повернули до життя УАЗ 3181, що належить вч 1688.

«На ремонт автомобіль надійшов у дуже поганому стані, - розповідає старший майстер АТГ ВП ЮУАЕС Валерій Гаврилов. - Нам довелося виконати зварювальні роботи та фарбування кузова, капітальний ремонт двигуна, коробки передач, усіх несучих агрегатів,  електропроводки та всього іншого. Впоралися за місяць силами наших працівників і волонтерів з міста-супутника АЕС. Паралельно виконували капітальний ремонт двигуна для «Уралу».

Техніку для військових автотранспортники атомної станції ремонтують у вільний від роботи час. За якістю виконаних робіт южно-українських ремонтників вважають одними з кращих фахівців. Потік автомобілів, вузлів і бронетехніки, що надходить сюди для відновлення на прохання військових, не вичерпується. Зараз у боксах АТГ ремонтують БТР, два УАЗи, автобус ЛАЗ. «Ситуація в Україні не дозволяє нам опускати руки, - говорить майстер 3-ї групи автогосподарства АЕС Олег Шевченко. - Військові приїжджають зі словами подяки, і ми знову готові витрачати сили і час, аби допомогти тим, хто нас захищає».

Приймаючи від колективу АТГ відремонтовану техніку, представник вч 1688 Юрій Магарський передав авторемонтникам на знак вдячності Пам'ятний адрес та сувенір. «Завдяки вам і таким людям, як ви, ми відновлюємо сьогодні бойову техніку та загальну боєздатність нашої армії», - підкреслив він.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію