Прес-центр

13.05.2016

4-7 травня волонтери Енергоатома завітали до наших бійців у зоні АТО з Великодніми привітаннями

4-7 травня волонтери Енергоатома завітали до наших бійців у зоні АТО з Великодніми привітаннями

Маршрут волонтерської групи Енергоатома пройшов через передові позиції українських військових у Пісках, Опитному, Зеніті та Водяному. Новою точкою на мапі групи стала промзона Авдіївки, так звана «Промка», де останнім часом точаться найбільш запеклі бої.

Бійці на передовій отримали не лише домашню випічку до Великодня, але й,  так би мовити, «духовну їжу». Студенти Київського інституту культури виступили перед бійцями з невеликою театральною постановкою та розважили їх піснями. Як відомо, гарний настрій у поєднанні зі смачними стравами є найкращим засобом для зміцнення бойового духу. Але, звісно, у волонтерському вантажі були й матеріальні засоби для підвищення боєздатності наших військових.  

Особлива подяка Сором'язливій родині Патріотів, завдяки її допомозі волонтери придбали для бійців 10 чохлів для бронепластин та 10 ремінно-плечових систем, 2 планшети (з додатковими батареями та картками пам'яті), а також та мастило для дизельгенераторів.

Майстрині з волонтерської групи «Маскувальні сітки на Гонгадзе (Виноградар)» передали на передову 4 маскувальні сітки розміром 4Х10 м та цілу купу поживних та смачних речей.

Дівчата з Енергоатома приготували традиційні набори «Смаколики для Соколиків» та передали кошти на придбання гарнітур для рацій - розвідникам це дуже допоможе в роботі.

Кухарська сотня Столиці спорядила волонтерів славнозвісними сухими борщами, супами та кашами. Долучились до створення справжнього Великоднього столу для військових діти та викладачі Київських шкіл № 197 та № 13, вони ж додали й свої малюнки.

Окрема подяка Єпископу Агапіту з Михайлівського Золотоверхого монастиря за розуміння та допомогу в освяченні волонтерського вантажу!

Останнім часом для волонтерів Енергоатома вже стало доброю традицією підтримувати інші волонтерські групи, цього разу вони допомогли волонтерам 90-ї ОАЕМБ, доставивши десантникам  газові горілки, ліки та смаколики.

Так, ця поїздка була здебільшого орієнтована на створення у бійців доброго святкового настрою, тому й значну частину вантажу можна було розглядати, як підсилений пайок, а не матеріальне забезпечення. Але процитуємо одного бійця, який рік відвоював на Сході: "Для мене шматочок домашньої їжі - це як опинитися на хвилинку вдома!". А це відчуття на війні має окрему і дуже вагому ціну.

Дякуємо всім, хто долучився до нашої чергової поїздки, всі разом ми наближуємо нашу Перемогу!!!

Готуємося до наступного виїзду!

Слава Україні!


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію