Прес-центр

11.05.2016

Запорізька АЕС допомагає воїнам АТО

10 травня на території автотранспортного господарства Запорізької АЕС в присутності адміністрації станції, військовослужбовців і волонтерів, в урочистій обстановці відбулася передача 131-му окремому розвідувальному батальйону двох автомобілів, які були відремонтовані силами і засобами ЗАЕС на прохання енергодарських волонтерів.

Після дев'яти місяців в умовах жорсткої експлуатації бездоріжжям техніка, що виконує бойові завдання, вийшла з ладу і вимагала серйозних фінансових вкладень. Працівники АТГ Запорізької АЕС провели капітальний ремонт і повний техогляд, після чого автомобілі були передані прямо на передову.

Як тільки почалися бойові дії на сході України, колектив ЗАЕС включився в загальну справу допомоги військовослужбовцям. На станції багато волонтерів, які регулярно відправляють гуманітарну допомогу на передову, тому про потреби військових запорізьким атомникам відомо з перших вуст. А допомагає станція бійцям і обмундируванням, і харчуванням, і транспортом, і фінансами, і допомогою в реабілітації та оздоровленні.

«Запорізька АЕС - найбільше енергетичне підприємство, яке знаходиться найближче до зони проведення АТО. Відповідальність за надійну охорону такого важливого стратегічного об'єкта лежить на всіх нас, але, в першу чергу, захист нам забезпечують бійці, що служать на сході країни. Колектив станції розуміє, наскільки складна ця задача, тому з 2014 року допомагає і тим бійцям, які безпосередньо охороняють наш об'єкт, і тим, хто служить в АТО. Така подія - це черговий скромний внесок колективу запорізьких атомників в справу захисту цілісності нашої держави» - зазначив генеральний директор Запорізької АЕС В'ячеслав Тищенко.

Передаючи техніку розвідникам, В'ячеслав Тищенко від усього колективу Запорізької АЕС подякував представникам 131-го окремого розвідувального батальйону за службу, самовідданість і героїзм.

У свою чергу заступник командира розвідбатальйону висловив щиру подяку колективу Запорізької АЕС і всім волонтерам Енергодара за підтримку, зазначивши, що з отриманням цієї техніки в батальйоні з'явиться більше можливостей виконувати бойові завдання оперативно і маневрено.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію