Прес-центр

17.02.2016

Місто рівненських атомників вшановує учасників бойових дій

Місто рівненських атомників вшановує учасників бойових дій

У День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, у місті рівненських атомників відбулась низка пам’ятних заходів.

У цей день чергової річниці виведення радянських військ з Афганістану, Рівненська АЕС стала організатором зустрічі учасників бойових дій в Афганістані (1979—1989) з учнями старших класів ЗОШ №№1, 2 м. Кузнецовська. Захід пройшов у форматі відкритого діалогу в інформаційному центрі «Полісся», за участю Кузнецовської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану та представників електростанції.

Голова Спілки, працівник РАЕС Петро Ширко, який потрапив до найгарячішої точки Афганістану ще у 18 річному віці, розповів учням про нелегку долю українських військових у ті часи і про волонтерську діяльність з надання допомоги бійцям АТО сьогодні. Зокрема, ветеран-афганець розповів, що за час проведення антитерористичної операції на сході країни десяток ветеранів міста побували там, утримуючи позиції на передовій. Під час заходу школярі мали змогу поспілкуватись з військовими, продивитись музейну експозицію присвячену героям «афганцям» та українським воїнам на Сході. Наприкінці заходу Петро Ширко залишив у інформцентрі РАЕС подяку керівництву та колективу станції від місцевої Спілки ветеранів Афганістану за активну участь у волонтерській діяльності з надання допомоги бійцям військових підрозділів у зоні АТО.

Після зустрічі поколінь на майдані Незалежності міста відбулася урочиста хода з покладанням квітів до меморіалу «афганців». У ній взяли участь учасники бойових дій на території інших держав, учасники АТО, члени сімей загиблих героїв, почесна варта та громадськість міста, а також військовослужбовці в/ч 3045, що стоїть на обороні Рівненської АЕС.

 «Дехто говорить, що сьогоднішня подія пов’язана лише з радянським святом. Але насправді не має значення, коли саме відзначається цей день. Мається на увазі, що і тоді і зараз гинуть такі самі молоді хлопці, через що ми повинні поважати та вшановувати їхню пам’ять», - коментує захід місцева волонтерка, представниця ГО «Ветеранська спілка учасників АТО та захисників Вітчизни» Інга Безушко.

Голова «Ветеранської спілки учасників АТО та захисників Вітчизни» м. Кузнецовська Борис Бірук, розповідаючи про останню волонтерську допомогу відвезену бійцям в АТО, зазначив, що українські герої на Сході й надалі потребують підтримки, як матеріальної, так і моральної. Борис Бірук вкотре висловив подяку колективу Рівненської АЕС за постійну участь у волонтерській діяльності з допомоги захисникам Вітчизни.

Пам’ятний вечір з вшанування учасників бойових дій закінчився у Палаці культури ім. Лесі Українки, де пройшли урочисті  заходи за участю керівництва електростанції, українських військових та вокально-інструментального гурту у складі ветеранів-афганців «Долг» (м. Тернопіль).


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію