Прес-центр

Аукціон

30.12.2014 Аукціон Ексклюзивний графін від Юлії Зоран (ПРИДБАНО)

Чарівний графін, розмальований власноруч співробітницею ЦЗІК, стане неперевершеною ємністю для зберігання благородної рідини, а також прикрасить будь-яку кімнату. Це відмінний подарунок на Новий рік. Графін представлено в єдиному екземплярі.

30.12.2014 Аукціон (ПРИДБАНО) Використаний РПГ-18 «Муха»

Ручний реактивний протитанковий гранатомет одноразового використання. Свій «один раз» він вже відстріляв, але це не робить його менш привабливішим сувеніром, який можна використовувати для відлякування усіляких сепаратистів.

30.12.2014 Аукціон Вино Dourthe, "Grands Terroirs"

Біле напівсолодке французьке вино, яке побувало у зоні АТО з волонтерами «Енергоатома» і повернулося до Києва. Ним можна не лише відсвяткувати Новий рік, але й просто підняти келих за нашу країну.

25.12.2014 Аукціон Ганеша - божество з головою слона. Він прибирає всі перешкоди для кожного, хто попросить його про допомогу (від бухгалтерії)

Ганеша - у культурі Індії - є уособленням багатства. Логіка проста: багата людина розумна і її життя повне тих чеснот, до яких все життя прагнуть інші. Він обіцяє удачу у всіх справах та допомагає реалізуватися в житті та розкривати свої таланти, досягати найвищого щастя. Здавалося б, що спільного між бізнесом, мистецтвом і наукою? Всі ці іпостасі для індусів мають в своїй основі одне - творчість. І як результат - одного покровителя - Ганешу.

24.12.2014 Аукціон Ялинкова прикраса від ВП «Управління справами»

Сріблястий шар з логотипом Компанії «НАЕК «Енергоатом». Має властивість наближати вас до Дня енергетика та Нового року, якщо правильно розташувати його у приміщенні.

18.12.2014 Аукціон Альбом від "Вперше Чую" - "ПрямоТок" з підписом Богдана Кутєпова

Другий офіційний диск від "Вперше чую" з автографом Богдана Кутєпова, який виконує партії вокалу, баяна та сопілки. Якісний запис, чудове виконання, здоровий гумор від дорослих дядьків. Варто прислухатись.

09.12.2014 Аукціон Дерев’яна сірникова коробка

Наразі ви маєте змогу придбати чарівну сірникову коробку, яку можна використовувати вічність та навіть трошки більше – досить лише додати сірників і вона знову як новенька. А щоб ця корисна річ ніколи не губилася і була на видноті, причепіть її на холодильник, адже саме для цього на задній кришці коробки розумні люди приладнали магніт.

09.12.2014 Аукціон Сова, текстильна скульптура, ручна робота

Інтер'єрна іграшка - декор, прекрасно підійде на подарунок людині, у якої все є.

02.12.2014 Аукціон (ПРИДБАНО) Сережки "Метелики"

Сережки прикрашають будь-яку дівчину, а особливо, коли в них поєднується ніжність форми метелика і національні кольори. До речі, ці сережки дарують волонтерам за допомогу бійцям в зоні АТО! Тож, приєднуйтесь і Слава Україні!

02.12.2014 Аукціон Артефактний брелок «Укроп»

Взагалі, цю раритетну річ можна отримати лише за волонтерські заслуги. Ходять чутки, що її видає сам національний супергерой Бойовий Укроп. Але лише зараз на нашому аукціоні ви маєте змогу придбати артефакт, який підтвердить вашу щиру укрість, наблизить вас до Бойового Укропу і змусить усіляких смугастих жуків тікати з вашого городу. Поспішайте долучитись до легенди і нехай вони вас бояться!

21.11.2014 Аукціон Картина «Птахи», Катя Копил, 12 років

Хист тримати пензлик проявився у Каті ще в дитячому садку. А талант до малювання розкрився у молодіжному мистецькому центрі Київського палацу дітей та юнацтва. Катя – дуже світла дівчинка. Як відомо, творець усе, що бачить і чує, проектує через себе: письменник те, що відчуває, виражає словами, художник – фарбами. Роботи дівчинки випромінюють позитивну енергетику, їх хочеться споглядати, вони добрі, світлі, теплі, як і вона сама.

06.11.2014 Аукціон (ПРИДБАНО) Колекційна чашка від Ірини Шевченко

Чашка з зображенням чудової четвірки «The Beatles» із самого Ліверпуля.

27.10.2014 Аукціон Значок чеської компанії Skoda JS

Значок передано спеціально для аукціону по закінченні підписання президентом ДП «НАЕК «Енергоатом» Юрієм Недашковським та генеральним директором чеської компанії Skoda JS a.s. Мирославом Фіала Меморандуму про співробітництво та Угоди про нерозголошення конфіденційної інформації.

27.10.2014 Аукціон Бейдж Андрія Дікусара

Бейдж майора запасу, співробітника ЮУАЕС Андрія Дікусара, який очолював групу журналістів під час навчання на базі військової частини Національної Гвардії №3044 (забезпечує охорону Южно-Української АЕС) в рамках навчальних курсів з відновлення загальновійськових навичок для працівників підрозділів ДП НАЕК «Енергоатом».

27.10.2014 Аукціон Набір біжутерії від редактора Delo.ua Любомири Ремажевської

Красива біжутерія - це модно та стильно! Все більша кількість жінок, що бажають виглядати модно і сучасно, віддають перевагу біжутерії. Ми пропонуємо вам неперевершений набір ручної роботи, виконаний з натуральної шкіри.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію