Прес-центр

28.04.2015

Ніж ESEE Izula зі сталі D2 (новий) від Олега Вовчука

Покращена репліка дуже популярного ножа ESEE Izula зі сталі D2.

Назву цього ножа дизайнер Джефф Рендал запозичів у відомого смертоносного мурашки ізула, ще відомого як мурашка-куля (Bullet-Ant). Отрута цієї комахи є дуже токсичною, як наслідок, укус дуже хворобливий і порівняти його можна з болем від поразки вогнепальною зброєю. Міцність щелеп мурашки вражає ще більше - якщо мураха вчепиться у щось, то відірвати можна лише тільце - голова зі стиснутими щелепами буде продовжувати упиватися в жертву.

Сам ніж ESEE Izula, за словами своїх творців, має ті ж якості - невеликий, але дуже міцний і агресивний. Може використовуватися в туризмі, для самооборони, на риболовлі і в якості ножа виживання.

Довжина клинка китайської ESEE Izula довше від оригіналу на 5 мм. У обуху практично однакові, відрізняються лише насічкою, яка на китайській відчувається краще, крім того по всьому обуху трохи зняті фаски. Головна відмінність - сталь - на оригіналі вуглецева 1095, яка піддається іржавінню, а на китайській - нержавіюча D2.

Також суттєва відмінність - ножни - у китайської зроблені з кайдексу а не з пластмаси, як в оригіналі, а також є отвір для зливу, тонше і легше, більше отворів для кріплення. Ножни оригіналу значно гірше.

Геометрія копії трохи відрізняється від оригіналу. Клинок і рукоять злегка довше оригінального. Трохи більше (близько 1мм) діаметр кільця рукояті. Борозенки на обуху іншої форми і зміщені в напрямку від кінчика. Написи і малюнки на ножі нанесено якісно, ​​за допомогою лазерного гравіювання.

Основні характеристики:

Загальна довжина: 163 мм

Довжина леза: 70 мм

Довжина ручки: 82 мм

Ширина клинка: 35 мм

Товщина леза: 4 мм

Матеріал леза: D2

Твердість: 58-60HRC

Обробка: Дуже якісний Stonewash

Вага: 85 г (60 + 25 ножни)

Ножни: Кайдекс

Додатково: Ланцюжок для носіння ножа на шиї + паракорд (більше 2 м)

Стартова ціна – 700 грн. Бліц-ціна – 800 грн.

Важливо: кошти підуть на волонтерську групу ДП НАЕК "Енергоатом".

Банківські реквізити для перерахування коштів на картковий рахунок в ПриватБанку:

5168 7553 7472 4066, Глушенок Юлія Ігорівна


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію