Прес-центр

Аукціон

08.07.2015 Аукціон Книга Євгена Магди «Гібридна війна: вижити і перемогти» з автографом автора

У своїй книзі «Гібридна війна: вижити і перемогти» Євген Магда розповідає про історичний, енергетичний, інформаційно-психологічний аспект гібридної війни, називає її причини. Зокрема, автор аналізує причини послаблення України, зазначає головні прояви агресії і пропонує рецепт перемоги.

12.05.2015 Аукціон Фотопутівник крізь час: Хрещатик і околиці (з автографом)

За змістом ця книга поєднує путівник та книгу про історію центральної вулиці Києва – Хрещатика та прилеглих до неї вулиць. Як путівник, книга має маршрут від Володимирського узвозу до парку Тараса Шевченка. А ще «Фотопутівник» дає можливість зазирнути у минуле Хрещатика та навколишніх вулиць і площ, і побачити, якими саме вони були близько 100 років тому. Сучасні фотографії та то фото сторічної давнини доповнені історичними відомостями про виникнення та перейменування вулиць і площ, про долі архітекторів, меценатів, будівельників, відомих мешканців будинків. Фотопутівник стане в нагоді тим, хто любить Київ, цікавиться його історією, може бути використаний для самостійної екскурсії по зазначеному маршруту та є гарним подарунком.

12.05.2015 Аукціон Гільзи від АГС-17 «Полум'я»

Подаруйте набір гільз від АГС-17 «Полум'я», які з легкістю можуть стати декоративною прикрасою кімнати, або придумайте їм ще якесь практичне застосування, яке в них неодмінно є.

06.05.2015 Аукціон Маки пам’яті від виконавчої дирекції із закупівель ядерного палива та інформаційного забезпечення

Червоний мак як символ пам’яті жертв війни вперше використано в Україні на заходах, приурочених до річниці завершення Другої світової війни у 2014 році. Ми пропонуємо вам придбати маки пам’яті, зроблені власноруч дівчатами з виконавчої дирекції із закупівель ядерного палива та інформаційного забезпечення.

29.04.2015 Аукціон Патріотичні стрічки для перепусток від Шевченко Ігоря та всього колективу ДНТЦ ЯРБ

Зважуючи на велику цікавість, на нашому аукціоні знову з’явилися чарівні патріотичні стрічки для перепусток від Шевченко Ігоря та всього колективу ДНТЦ ЯРБ, які зроблять зі звичайної перепустки корисну прикрасу. Більше ви ніколи не забудете її вдома або у чужому кабінеті.

28.04.2015 Аукціон Ніж ESEE Izula зі сталі D2 (новий) від Олега Вовчука

Покращена репліка дуже популярного ножа ESEE Izula зі сталі D2.

14.04.2015 Аукціон ПРИДБАНО Книга Марія Матіос «Солодка Даруся» з автографом + тізер-трейлер «Sweet Darusya» (ПРИДБАНА ЗА БЛІЦ-ЦІНОЮ)

Найвідоміший і найпопулярніший роман Марії Матіос «Солодка Даруся» справедливо назвали «трагедією, адекватною історії XX століття», а саму Дарусю — «образом майже біблійним». У цій драмі «на три життя» немає нічого однозначного: ні персонажів, ні обставин, ні розв'язки. В романі немає епохальних людей чи подій, позитивних чи негативних героїв, але, як стверджує критика, «коли читаєш цю книгу, болить серце».

10.02.2015 Аукціон Ароматичні палички від Дирекції з інформаційно-аналітичного забезпечення

Ця чарівна дрібничка стане неперевершеним подарунком для чарівної дівчини на день Святого Валентина. І, любі наші чоловіки, ніхто не казав, що 14 лютого буває лише раз на рік.

08.02.2015 Аукціон Постер оптичних ілюзій «Живі візерунки» від Наталії Білик

«Живі візерунки» - не лише неперевершена розрядка та розслабляла, але ще й відмінний спосіб зосередитися. Цей постер є незамінним для співробітників сучасного офісу. Побалуйте свої очі, які постійно втомлюються за комп’ютерним монітором, і подаруйте їм хвилини справжнього відпочинку.

05.02.2015 Аукціон Патріотична фенечка від Світлани Сидорук

Прикраса зроблена турботливими студентськими руками і наділена чарівними властивостями – вона є оберегом і захищає від нечистої сепаратистської сили. Пасує до будь-якого одягу.

03.02.2015 Аукціон Набір для міні-гольфу Honda від Олега Вовчука

Прагнете зайнятися спортом але у вас не вистачає на це часу? Не біда, адже у нас є набір для міни-гольфу, який ідеально підходить для різноманітних кабінетів та кімнат. На відміну від традиційного гольфу, власнику такого набору не прийдеться шукати велике поле. Для того, щоб пограти – достатньо буде зібрати ключку та встановити лунки вдома, в офісі або на природі. Приєднуйтеся до здорового образу життя!

02.02.2015 Аукціон Творчі роботи Людмили Ряполової від Наталії Власюк

Людмила Ряполова дуже творча людина. З-під її золотих рук виходять неперевершені роботи, які тішать око й серце. А крім того, вона доброзичлива та чуйна людина, яка у складний час завжди прийде на допомогу, ніколи не пройде повз чужу біду.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію