Прес-центр

Прес-центр

30.12.2016 Новини Компанії ЮУАЕС проводить заміну конденсатора турбіни на енергоблоці №2

Завершення процесу заміни конденсатора турбіни є однією з головних робіт, що реалізуються під час планово-попереджувального ремонту на другому енергоблоці Южно-Української АЕС.

30.12.2016 Новини Компанії На Рівненській АЕС відбулись дві інспекції МАГАТЕ

На Рівненській АЕС відбулись дві інспекції Міжнародної агенції з атомної енергії (МАГАТЕ). Інспекторські перевірки проводилися в рамках Угоди між Україною і МАГАТЕ про застосування гарантій у зв'язку з Договором про нерозповсюдження ядерної зброї.

27.12.2016 Новини Компанії Транспортний цех Запорізької АЕС поповнився новими автобусами

Напередодні Дня енергетика і Нового року автопарк Запорізької АЕС поповнився чотирма новими автобусами виробництва корпорації «Еталон». Це дозволить в більш комфортних умовах виконувати пасажироперевезення.

27.12.2016 Новини Компанії Ташлицькій ГАЕС - 10 років

Десять років тому, 28 грудня 2006 року, в промислову експлуатацію було здано перший гідроагрегат Ташлицької ГАЕС. Головне призначення гідроакумулюючої станції на Південному Бузі - покриття пікових навантажень в південно-західній частині об'єднаної енергосистеми України та забезпечення надійного базисного режиму роботи Южно-Української АЕС.

26.12.2016 Новини Компанії Контроль металу обладнання на РАЕС проводиться з врахуванням кращого світового досвіду

В рамках проведення планово-попереджувального ремонту енергоблока №3 РАЕС та продовження терміну його експлуатації завершено основний обсяг робіт з контролю металу обладнання із врахуванням досвіду інших АЕС України, а також практики передових країн світу.

26.12.2016 Новини, Новини Компанії На під'їзді до ЮУАЕС урочисто відкрито вулицю імені Володимира Фукса

24 грудня в рамках заходів, присвячених Дню енергетика, відбулося урочисте відкриття вулиці імені Володимира Фукса, який протягом 22 років очолював колектив Южно-Українських атомників. Вулиця є центральною під'їзною дорогою від республіканської траси до АЕС. Перед цим генеральний директор ВП «Южно-Українська АЕС» Володимир Лісніченко разом з віце-президентом ДП «НАЕК» Енергоатом» Володимиром Пишним поклали квіти на могилу Володимира Павловича.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію