Комплаєнс-політика

21.11.2018

Запобігання і протидія корупції як об’єкт оцінки корупційних ризиків в діяльності Енергоатома

Запобігання і протидія корупції як об’єкт оцінки корупційних ризиків в діяльності Енергоатома

В Енергоатомі продовжується внутрішня оцінка корупційних ризиків. На минулому засіданні Робоча комісія завершила ідентифікацію корупційних ризиків у сфері кадрової політики та розпочала дослідження такого об’єкту оцінки, як «Запобігання і протидії корупції».

За наслідками ідентифікації корупційних ризиків у сфері кадрової політики розглянуто та проаналізовано такі корупційні ризики, як вплив з боку посадових осіб Компанії або інших осіб на процедуру відбору та добору кадрів, привілейоване чи завідомо упереджене ставлення до окремих працівників Компанії та застосування заходів впливу до викривачів. Визначені рівні встановлених ризиків та обрані заходи з їх усунення (мінімізації).

В об’єкті оцінки «Запобігання і протидія корупції» визначені три сфери дослідження: прийняття рішень; робота з анонімними повідомленнями; робота з правоохоронними органами.

На наступному засіданні Робочої комісії заплановано продовжити роботу з ідентифікації корупційних ризиків у антикорупційній роботі Компанії та розпочати досліджувати договірну роботу.

Нагадуємо, що долучитися до процесу оцінки корупційних ризиків в діяльності Компанії можливо на будь якому її етапі. Тому запрошуємо всіх бажаючих долучатися до складного проте цікавого процесу виявлення та дослідження корупційних ризиків.

Довідка. Пропозиції щодо участі у роботі з оцінки корупційних ризиків просимо направляти на електронну адресу: transparency@direkcy.atom.gov.ua або звертатися до дирекції із запобігання і протидії корупції.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію