Комплаєнс-політика

08.11.2018

На майданчику Рівненської АЕС відбулася звітна нарада щодо діяльності із запобігання і протидії корупції за ІІІ квартал 2018 року

01 листопада 2018 року на майданчику Рівненської АЕС відбулася виїзна звітна нарада з начальниками відділів та уповноваженими особами із запобігання і протидії корупції ВП з питань реалізації ними своїх повноважень в частині антикорупційної діяльності на якій було підбито підсумки за ІІІ квартал 2018 року. У нараді брали участь генеральний директор ВП «Рівненська АЕС» - Павлишин Павло Яремович, представники дирекції із запобігання і протидії корупції, начальники відділів та уповноважені особи із запобігання і протидії корупції ВП.                        

Вітаючи учасників зустрічі, генеральний директор Павло Павлишин наголосив, що йому та очолюваному ним колективу дуже приємно що для проведення виїзної наради було обрано ВП РАЕС та зазначив, що хоча на сьогодні  проблема  боротьби з корупцією залишається досить актуальною, особливо у сфері публічних закупівель, структурні підрозділи Компанії, які виконують відповідні функції, забезпечують виявлення потенційних загроз, що виникають в діяльності Компанії, та зменшують кількість корупційних проявів в цілому.

Відкриваючи нараду, директор із запобігання і протидії корупції Олег Поліщук наголосив, що високо оцінили роботу Компанії у сфері запобігання корупції іноземні експерти. Відповідно до представленого антикорупційною групою, яка надає сприяння боротьбі з корупцією у Східній Європі та Центральній Азії, звіту  «Антикорупційні реформи в Україні: запобігання та боротьба з корупцією на державних підприємствах»,  ДП «НАЕК «Енергоатом» визнано підприємством, яке прийняло та впровадило ефективну антикорупційну програму та найактивніше запроваджує нові стандарти і процедури.

На нараді були обговорені основні проблемні питання, які виникають у діяльності уповноважених підрозділів. Окрім того, розглядалося питання впровадження  Порядку проведення антикорупційної перевірки ділових партнерів ДП «НАЕК «Енергоатом», який затверджений президентом Компанії та введений в дію наказом від 08 жовтня 2018 року № 1009 та спільний алгоритм дій працівників Дирекції, керівників уповноважених підрозділів (уповноважених осіб) ВП Компанії при проведенні перевірки наявних або потенційних ділових партнерів Компанії.   Велика увага приділялася обговоренню питань щодо проведення внутрішньої оцінки корупційних ризиків, визначення об’єктів оцінки, які досліджує Комісія з оцінки корупційних ризиків та проведення зовнішньої оцінки корупційних ризиків, яка буде проводитися незалежною компанією, обраною за результатами тендерних процедур.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію