Комплаєнс-політика

14.02.2018

Посадовці ЮУАЕС вивчали антикорупційне законодавство

На базі ВП «Южно-Українська АЕС», згідно з обов'язковими вимогами Антикорупційної програми ДП «НАЕК «Енергоатом», 8 лютого було проведено навчання посадовців - суб’єктів декларування з роз'яснення антикорупційного законодавства України. З його основами керівників вищої та середньої ланки підприємства знайомила викладач доцент кафедри правосуддя Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, кандидат юридичних наук Наталія Ахтирська.

Відкриваючи зустріч, Н. Ахтирська зазначила, що боротьба з корупцією є одним з елементів безпекової політики Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. «Тільки тоді ми зможемо бути надійним партнером і принести користь державі, коли подолаємо це явище», - наголосила вона.

Під час навчання було детально розглянуто питання електронного декларування, конфлікту інтересів тощо. Начальник відділу запобігання та протидії корупції ВП ЮУАЕС Денис Трушков головною метою зустрічі назвав підвищення культури дотримання антикорупційного законодавства. Підрозділ, який він очолює, створено 2014 року. «За три роки, що пройшли, ми повільно, та все ж рухаємося вперед. З кожним днем все більше людей розуміють, що саме дотримання законів допоможе нам досягти кінцевої мети – подолати корупцію. І починати потрібно з себе», - підкреслює Д.Трушков.  


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію