Діяльність

23.08.2018

Про початок відкритого обговорення проекту тарифу на відпуск електричної енергії, виробленої Ташлицькою ГАЕС

Державне підприємство «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» (надалі ДП «НАЕК «Енергоатом») оголошує про початок відкритого обговорення проекту тарифу на відпуск електричної енергії, виробленої Ташлицькою ГАЕС ДП «НАЕК «Енергоатом» на 2019 рік та Інвестиційної програми Ташлицької ГАЕС на 2019 рік, Скоригованої Інвестиційної програми Ташлицької ГАЕС на 2018 рік. Захід проводитиметься з метою отримання зауважень і пропозицій від  органів місцевого самоврядування, а також інших зацікавлених осіб відповідно до порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень НКРЕКП.

З проектом тарифу на відпуск електричної енергії, виробленої Ташлицькою ГАЕС ДП «НАЕК «Енергоатом» можна ознайомитись за цим посиланням.

Пропозиції та зауваження до проекту тарифу з відповідними обґрунтуваннями приймаються до 06 вересня 2018 р. у письмовій формі за адресою вул. Назарівська, 3, м. Київ, 01032 або на електронну адресу:

o_luchkevich@sunpp.atom.gov.ua, контактна особа: Лучкевич Оксана Дмитрівна, тел. +38 (05136) 4-24-65.

Відкрите обговорення  проекту тарифу відбудеться об 11:00 07 вересня 2018р.  за адресою: Миколаївська область, місто Южноукраїнськ, ВП ЮУАЕС, конференц-зал Каскаду ГЕС-ГАЕС.

Реєстрація представників органів місцевого самоврядування, а також інших зацікавлених осіб із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові учасника та назви організації, яку він представляє, проходить до 09:00 07 вересня за електронною адресою: o_luchkevich@sunpp.atom.gov.ua.

Для участі у відкритій зустрічі необхідна наявність документа, що посвідчує особу.

Кількість місць у конференц-залі обмежена.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію