Діяльність

23.08.2018

Про початок відкритого обговорення проекту тарифу на відпуск електричної енергії, виробленої Олександрівською ГЕС

Державне підприємство «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» (надалі ДП «НАЕК «Енергоатом») оголошує про початок відкритого обговорення проекту тарифу на відпуск електричної енергії, виробленої Олександрівською ГЕС ДП  «НАЕК «Енергоатом» на 2019 рік та Інвестиційної програми Олександрівської ГЕС на 2019 рік та скоригованої Інвестиційної програми Олександрівської ГЕС на 2018 рік.. Захід проводитиметься з метою отримання зауважень і пропозицій від  органів місцевого самоврядування, а також інших зацікавлених осіб відповідно до порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень НКРЕКП.

З проектом тарифу на відпуск електричної енергії, виробленої Олександрівською ГЕС ДП «НАЕК «Енергоатом» можна ознайомитись за цим посиланням.

Пропозиції та зауваження до проекту тарифу з відповідними обґрунтуваннями приймаються до 06 вересня 2018 р. у письмовій формі за адресою ВП ЮУАЕС, м. Южноукраїнськ Миколаївської обл., 55000 або на електронну адресу:

o_luchkevich@sunpp.atom.gov.ua, контактна особа: Лучкевич Оксана Дмитрівна, тел. +38 (05136) 4-24-65.

Відкрите обговорення  проекту тарифу відбудеться об 11:00 07 вересня 2018р.  за адресою: Миколаївська область, місто Южноукраїнськ, ВП ЮУАЕС, конференц-зал Каскаду ГЕС-ГАЕС.

Реєстрація представників органів місцевого самоврядування, а також інших зацікавлених осіб із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові учасника та назви організації, яку він представляє, проходить до 09:00 07 вересня за електронною адресою:  o_luchkevich@sunpp.atom.gov.ua.

Для участі у відкритій зустрічі необхідна наявність документа, що посвідчує особу.

Кількість місць у конференц-залі обмежена.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію