Діяльність

21.03.2018

Про початок відкритого обговорення проекту скоригованих тарифів на електричну та теплову енергію, що виробляється на АЕС НАЕК «Енергоатом» на 2018 рік та проекту скоригованої Інвестиційної програми АЕС на 2018 рік

Державне підприємство «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» (надалі ДП «НАЕК «Енергоатом») оголошує про початок відкритого обговорення проекту скоригованих тарифів на електричну та теплову енергію, що виробляється на атомних електростанціях «ДП «НАЕК «Енергоатом» на 2018 рік та проекту скоригованої Інвестиційної програми АЕС ДП «НАЕК «Енергоатом» на 2018 рік. Захід проводитиметься з метою отримання зауважень і пропозицій від органів виконавчої влади, представників місцевого самоврядування, а також інших зацікавлених осіб відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень НКРЕКП.

Проекти документів до обговорення розміщені на офіційному веб-сайті ДП «НАЕК «Енергоатом» за посиланням: Обґрунтування щодо зміни тарифів на електричну та теплову енергію, що виробляється на атомних електростанціях ДП «НАЕК «Енергоатом» на 2018 рік та Проект скоригованої  Інвестиційної програми АЕС ДП НАЕК «Енергоатом на 2018 рік.

Пропозиції та зауваження до проектів рішень з відповідними обґрунтуваннями приймаються до 09-00 05 квітня 2018р. у письмовій формі за адресою вул. Назарівська, 3, м. Київ, 01032 або на електронні адреси:

a.volosheniuk@direkcy.atom.gov.ua (тарифи на відпуск електричної та виробництво теплової енергії), контактна особа: Волошенюк Арсен Васильович, тел. +38 (044) 277-79-06;
a.prokopenko@direkcy.atom.gov.ua (Інвестиційна програма), контактна особа: Прокопенко Ганна Іванівна, тел. +38 (044) 201-09-11.

Відкрите обговорення питання щодо необхідності внесення змін до тарифів та Інвестиційної програми відбудеться об 11-00 05 квітня 2018р.  за адресою: вул. Назарівська, 3, м. Київ,  в залі селекторних нарад.

Реєстрація представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, а також інших зацікавлених осіб із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові учасника та назви організації, яку він представляє, проходить до 09-00 05 квітня 2018р. за електронною адресою a.volosheniuk@direkcy.atom.gov.ua та a.prokopenko@direkcy.atom.gov.ua.

Для участі у відкритому обговоренні необхідна наявність документа, що посвідчує особу.

Кількість місць у селекторному залі обмежена.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію