Діяльність

02.08.2017

Про початок проведення відкритого обговорення встановлення тарифів на електричну та теплову енергію АЕС та схвалення Інвестиційної програми АЕС НАЕК «Енергоатом» на 2018 рік

Державне підприємство «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» (надалі ДП «НАЕК «Енергоатом») оголошує про початок проведення відкритого обговорення питання щодо встановлення тарифів на електричну та теплову енергію, що виробляється на АЕС ДП «НАЕК «Енергоатом» на 2018 рік та схвалення Інвестиційної програми АЕС ДП «НАЕК «Енергоатом» на 2018 рік.

Обґрунтування до обговорення розміщені на сайті ДП «НАЕК «Енергоатом» за посиланням: Обґрунтування щодо встановлення тарифів на електричну та теплову енергію, що виробляється на АЕС ДП «НАЕК «Енергоатом» на 2018 рік та Обгрунтування щодо схвалення Інвестиційної програми АЕС ДП НАЕК «Енергоатом на 2018 рік.

Відкрите обговорення проводиться:

  1. В електронному форматі шляхом направлення пропозицій до 12:00 15 серпня 2017 року на електронні адреси:
  2. На публічній зустрічі з представниками місцевої влади міст Енергодар Запорізької області, Вараш Рівненської області, Южноукраїнськ Миколаївської області, Нетішин Хмельницької області та зацікавленими особами. Зустріч відбудеться 16 серпня об 11:00 у селекторному залі ДП «НАЕК «Енергоатом» за адресою м. Київ, вул. Назарівська, 3.

Реєстрація учасників відкритого обговорення проходить шляхом направлення до 12:00 15 серпня 2017 року електронного листа із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові учасника та назви організації, яку він представляє. Інформацію необхідно направляти на електронні адреси a.volosheniuk@direkcy.atom.gov.ua, s.verba@direkcy.atom.gov.ua, a.prokopenko@direkcy.atom.gov.ua

Для участі у публічній зустрічі необхідна наявність документа, що посвідчує особу.

Кількість місць у селекторному залі обмежена.

 

Повідомлення про внесення змін

 
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію