Діяльність

01.08.2017

Про початок проведення відкритого обговорення питання щодо встановлення тарифу на виробництво електроенергії та схвалення Інвестиційної програми Олександрівської ГЕС ВП ЮУАЕС НАЕК «Енергоатом» на 2018 рік

Державне підприємство «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» (надалі ДП «НАЕК «Енергоатом») оголошує про початок проведення відкритого обговорення питання щодо встановлення тарифу на виробництво електричної енергії та Інвестиційної програми Олександрівської ГЕС ВП «ЮУАЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» на 2018 рік.

Обґрунтування до обговорення розміщені на сайті ДП «НАЕК «Енергоатом» за посиланням: Обґрунтування щодо встановлення тарифу на виробництво електричної енергії Олександрівської ГЕС ВП «ЮУАЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» на 2018 рік (Оновлене).

Відкрите обговорення проводиться:

  1. В електронному форматі шляхом направлення пропозицій до 12:00 14 серпня 2017 року на електронну адресу a.volosheniuk@direkcy.atom.gov.ua (з питань встановлення тарифу); a.rekrotchuk@direkcy.atom.gov.ua (з питань Інвестиційної програми);
  2. На публічній зустрічі з представниками місцевої влади міста Южноукраїнськ Миколаївської області та зацікавленими особами. Зустріч відбудеться 15 серпня об 11:00 у залі селекторних нарад ВП «ЮУАЕС».

Реєстрація проходить до 12:00 14 серпня за електронною адресою a.volosheniuk@direkcy.atom.gov.ua  із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові учасника та назви організації, яку він представляє.

Для участі у публічній зустрічі необхідна наявність документа, що посвідчує особу.

Кількість місць у селекторному залі обмежена.

 

Повідомлення про внесення змін

 
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію