Діяльність

31.07.2017

Про початок проведення публічного обговорення з громадськістю скоригованого тарифу на виробництво електричної енергії каскадом ГЕС-ГАЕС ВП ЮУАЕС НАЕК «Енергоатом» на 2017 рік

Державне підприємство «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» (надалі ДП «НАЕК «Енергоатом») оголошує про початок проведення публічного обговорення з громадськістю скоригованого тарифу на виробництво електричної енергії каскадом ГЕС-ГАЕС ВП ЮУАЕС ДП «НАЕК «Енергоатом» на 2017 рік.

Обґрунтування до обговорення розміщені на сайті ДП «НАЕК «Енергоатом» за посиланням: 

Публічне обговорення проводиться: Обґрунтування щодо коригування тарифу на виробництво електричної енергії каскадом ГЕС-ГАЕС ВП ЮУАЕС ДП «НАЕК «Енергоатом».

  1. В електронному форматі шляхом направлення пропозицій до 10:00 14 серпня 2017 року на електронну адресу a.volosheniuk@direkcy.atom.gov.ua
  2. На публічній зустрічі з представниками місцевої влади міста Южноукраїнськ Миколаївської області та зацікавленими особами. Зустріч відбудеться 15 серпня об 11:00 у залі селекторних нарад ВП «ЮУАЕС».

Реєстрація проходить до 10:00 14 серпня за електронною адресою a.volosheniuk@direkcy.atom.gov.ua із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові учасника та назви організації, яку він представляє.

Для участі у публічній зустрічі необхідна наявність документа, що посвідчує особу.

Кількість місць у селекторному залі обмежена.

 

Повідомлення про внесення змін

 
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію