Діяльність

20.07.2017

Про початок публічного обговорення з громадськістю скоригованої Інвестиційної програми Каскаду ГЕС-ГАЕС та Інвестиційної програми у сфері теплопостачання на 2017 рік

Державне підприємство «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» (надалі ДП «НАЕК «Енергоатом») оголошує про початок проведення публічного обговорення з громадськістю скоригованої Інвестиційної програми Каскаду ГЕС-ГАЕС та Інвестиційної програми у сфері теплопостачання на 2017 рік.

Проекти документів та обґрунтування до обговорення розміщені на сайті НАЕК «Енергоатом»: Скоригована Інвестиційна програма Каскаду ГЕС-ГАЕС на 2017 рік та Інвестиційна програма у сфері теплопостачання на 2017 рік.

Публічне обговорення проводиться:

  1. В електронному форматі шляхом направлення пропозицій до 14.00 2 серпня 2017 року на електронну адресу: a.rekrotchuk@direkcy.atom.gov.ua
  2. На публічній зустрічі з представниками місцевої влади міст Енергодар Запорізької області, Южноукраїнськ Миколаївської області, Нетішин Хмельницької області та зацікавленими особами. Зустріч відбудеться 4 серпня об 11.00 у селекторному залі ДП «НАЕК «Енергоатом» за адресою м. Київ, вул. Назарівська, 3.

Реєстрація проходить до 14.00 2 серпня за електронною адресою a.rekrotchuk@direkcy.atom.gov.ua із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові учасника та назви організації, яку він представляє.

Для участі у публічній зустрічі необхідна наявність документа, що посвідчує особу.

Кількість місць у селекторному залі обмежена.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію