Діяльність

20.07.2017

Про проведення публічного обговорення скоригованої інвестиційної програми АЕС та внесення змін до тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії АЕС на 2017 рік

Про проведення публічного обговорення скоригованої інвестиційної програми АЕС та внесення змін до тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії АЕС на 2017 рік

Державне підприємство «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» (надалі ДП «НАЕК «Енергоатом») оголошує про початок проведення публічного обговорення з громадськістю скоригованої інвестиційної програми АЕС та внесення змін до тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії АЕС на 2017 рік.

Обґрунтування до обговорення розміщені на сайті ДП «НАЕК «Енергоатом» за посиланнями: Інвестиційна програма АЕС, обґрунтування ДП «НАЕК «Енергоатом» щодо зміни тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії, вироблених на атомних електростанціях, на 2017 рік.

Публічне обговорення проводиться:

  1. В електронному форматі шляхом направлення пропозицій до 14:00 2 серпня 2017 року на електронні адреси:

    a.prokopenko@direkcy.atom.gov.ua (Інвестиційна програма АЕС);

    a.volosheniuk@direkcy.atom.gov.uas.verba@direkcy.atom.gov.ua (тариф на відпуск електричної та виробництво теплової енергії АЕС).

  2. На публічній зустрічі з представниками місцевої влади міст Енергодар Запорізької області, Вараш Рівненської області, Южноукраїнськ Миколаївської області, Нетішин Хмельницької області та зацікавленими особами. Зустріч відбудеться 4 серпня об 11:00 у селекторному залі ДП «НАЕК «Енергоатом» за адресою м. Київ, вул. Назарівська, 3.

Реєстрація проходить до 14:00 2 серпня за електронною адресою a.volosheniuk@direkcy.atom.gov.ua із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові учасника та назви організації, яку він представляє.

Для участі у публічній зустрічі необхідна наявність документа, що посвідчує особу.

Кількість місць у селекторному залі обмежена.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію