Діяльність

Новини

28.12.2015 Новини Підбито підсумки конкурсу «Запорізька АЕС і майбутнє країни»

У культурно-діловому центрі ВП «Запорізька АЕС» пройшло урочисте нагородження учасників та переможців конкурсу «Запорізька АЕС і майбутнє країни», присвяченого Дню енергетика.

25.12.2015 Новини Підтримаймо малечу із синдромом Дауна!

Їх називають «діти сонця». Вони відкриті для кожного, хто посміхнеться їм. Тож не будьмо байдужими до них! Затримаймося на мить і допоможемо їм гідно і впевнено ввійти у складне і бурхливе життя!

03.12.2015 Новини Команда Енергоатома взяла участь у благодійному турнірі з боулінгу, організованому ВБО «Даун Синдром»

28 листопада 2015 року в рамках проекту співпраці НАЕК «Енергоатом» з Всеукраїнською благодійною організацією «Даун Синдром» працівники Компанії взяли участь у благодійному турнірі з боулінгу «Кубок відкритих сердець».

03.12.2015 Новини Рівненські атомниці в традиційних образах українок

З 16 листопада стартував III етап огляду-конкурсу «Твої таланти РАЕС» - конкурс фотомайстерності. У Палаці культури ім. Лесі Українки кожен охочий може познайомитись з креативністю атомників через серце фотокамери - її об’єктив.

30.11.2015 Новини Досягнення національного та світового рівня фехтувальників міста-супутника Хмельницької АЕС

Цьогорічний листопад був насиченим спортивними подіями з фехтування як національного, так і міжнародного рівня. Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи, що у підпорядкуванні профкому ВП ХАЕС, підтвердили статус найсильніших.

30.11.2015 Новини, Новини Компанії Енергоатом відкрив виставку робіт конкурсу дитячої творчості «З Надією до Перемоги!»

27 листопада у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкрилась виставка дитячих творчих робіт «З Надією до Перемоги!».

19.11.2015 Новини Вихованець боксерського клубу РАЕС серед переможців світового чемпіонату з кікбоксингу

3-8 листопада у м. Бенідорм (Іспанія), відбувся Чемпіонат світу з кікбоксингу «Unified World Championships 2015». Вихованець кузнецовського боксерського клубу ВП РАЕС «Золота рукавиця» Дмитро Апончук, у складі збірної команди України, посів почесне третє місце.

22.10.2015 Новини На Южно-Українській АЕС триває робота з профорієнтаційної діяльності

У ВП «Южно-Українська АЕС» продовжується планомірна робота з орієнтації на професію випускників загальноосвітніх шкіл населених пунктів, що входять до зони спостереження атомної станції.

21.10.2015 Новини Організація молоді Рівненської АЕС розповіла про плани на 2016 рік

Організація молоді Рівненської АЕС, яка успішно функціонує у складі первинної профспілкової організації РАЕС, більше десяти років об’єднує майбутнє атомної енергетики – її молодь. Відтак і завдання на ОМ покладені відповідні - захист прав та інтересів молодих працівників підприємства. Тут молодь має можливість реалізувати себе у різних напрямках: від соціально-правового до культмасового.

20.10.2015 Новини На ЮУАЕС стартував цикл занять з профорієнтації для старшокласників

16 жовтня на Южно-Українській АЕС стартував цикл занять з профорієнтації для старшокласників загальноосвітніх шкіл населених пунктів, що входять до зони спостереження атомної станції. Перше заняття та екскурсія об'єктами Южно-Українського енергокомплексу організовано для учнів 10-х класів шкіл Арбузинського району.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію