Діяльність

Новини

29.12.2014 Новини Енергоатом залучає студентів краще пізнавати атомну енергетику (ОНОВЛЕНО +ВІДЕО)

Сьогодні, 29 грудня, НАЕК «Енергоатом» одночасно у трьох вищих навчальних закладах, де готують фахівців для атомної галузі, встановила мобільні інформаційні стенди про українську атомну енергетику.

23.12.2014 Новини Школяр з Кузнецовська зацікавив киян власним дослідженям

Днями у Києві відбувся фінал конкурсу рефератів для школярів, який зазвичай проводиться ДП НАЕК «Енергоатом» та Українським ядерним товариством у рамках заходів до професійного свята – Дня енергетика. Організатори щорічного конкурсу темою заходу намагаються привернути увагу молоді до атомної енергетики, її значущості та ролі в економіці країни. Цього разу тему «Атомна енергетика та суспільство» розкривали перед журі 12 представників міст-супутників України та міста Київ.

23.12.2014 Новини У спорткомплексі «Олімп» ЮУАЕС відбувся обласний турнір з греко-римської боротьби

20 грудня в спортивному комплексі «Олімп» ВП ЮУАЕС відбувся обласний турнір з греко-римської боротьби на призи профспілкового комітету ДП НАЕК «Енергоатом», присвячений Дню Енергетика. У змаганнях взяли участь 113 юних спортсменів з семи команд Миколаївської області.

23.12.2014 Новини На Запорізькій АЕС названо переможців конкурсу «Ми так живемо, працюємо та відпочиваємо»

У Будинку культури м. Енергодар відбувся урочистий вечір і заключний концерт щорічного огляду-конкурсу ЗАЕС «Ми так живемо, працюємо та відпочиваємо». Цього року конкурсу виповнилося 16 років.

17.12.2014 Новини Представниця Хмельницької АЕС - переможниця Всеукраїнського конкурсу рефератів з атомної енергетики та ядерної фізики

15 грудня 2014 року у місті Києві проходив фінальний етап Всеукраїнського конкурсу рефератів з атомної енергетики та ядерної фізики серед молоді міст-супутників АЕС. Конкурс проходив під егідою Українського ядерного товариства за участі та підтримки ДП «НАЕК «Енергоатом».

11.12.2014 Новини Фехтувальники міста-супутника ХАЕС серед призерів міжнародного турніру з фехтування на шаблях

На ХХІ міжнародному турнірі з фехтування на шаблях, який проходив нещодавно у Львові відзначились спортсмени із міста-супутника ХАЕС.

05.12.2014 Новини На ЗАЕС підведені підсумки конкурса доповідей на науково-технічні та соціальні теми в номінації «Краще виробниче рішення»

Підбито підсумки конкурса доповідей на науково-технічні та соціальні теми в номінації «Краще виробниче рішення», який проводиться на Запорізькій АЕС серед молодих фахівців, молодих працівників у рамках огляду-конкурсу «Ми так живемо, працюємо і відпочиваємо».

27.11.2014 Новини Южно-Український енергокомплекс відвідала громадськість Доманівського району

Шостий в 2014 році "круглий стіл" з представниками громадськості Миколаївської області відбувся 26 листопада на Южно-Українській АЕС. Цього разу енергокомплекс відвідала делегація Доманівского району. Головною темою заходу стало продовження терміну експлуатації другого енергоблоку атомної станції. Традиційно зустрічі з фахівцями передувало відвідування інформаційно-культурного центру підприємства, повномасштабного тренажера АЕС, а також Олександрівської ГЕС і Ташлицької ГАЕС.

24.11.2014 Новини Студенти Київського енергетичного коледжу відвідали Хмельницьку АЕС

Студенти Київського енергетичного коледжу, які 20 листопада цього року відвідали Хмельницьку АЕС вирішили, що теоретичні знання необхідно підкріпити безпосереднім знайомством із виробництвом. Саме тому, старшокурсники спеціальності «Монтаж і експлуатація теплоенергетичного устаткування атомних електростанцій» із особливою зацікавленістю сприймали інформацію про роботу АЕС, культуру безпеки, підготовку персоналу.

21.11.2014 Новини Збірна команда Запорізької АЕС посіла перше місце на спартакіаді Атомпрофспілки

В Южноукраїнську завершився другий і заключний тур спартакіади Атомпрофспілки з міні-футболу, волейболу, плавання та арм-спорту. Участь у цій спартакіаді традиційно взяла і збірна команда Запорізької АЕС, яка вже багато років є явним лідером такого роду змагань і незмінно привозить додому нагороди вищої проби.

19.11.2014 Новини, Презентації, Звіти ЕнергоАТОм для АТО

17 листопада Енергоатом взяв участь у конференції «Корпоративна соціальна відповідальність в конфліктні часи: внесок бізнесу в розвиток країни», що відбулася в Києво-Могилянській бізнес-школі. В рамках конференції представники українських та міжнародних компаній ділились досвідом допомоги країні у надважкі часи. Зокрема Енергоатом презентував звіт «Енергоатом для АТО», в якому були представлені волонтерські програми підрозділів Компанії та її працівників, спрямовані на допомогу українським військовим. Конференція відбулася в рамках VI Національного Конкурсу кейсів з КСВ “Корпоративна соціальна відповідальність в конфліктні часи”. У конференції взяли участь такі провідні компанії як «Ощадбанк», «Київстар», «Platinumbank», «Shell» та інші.

19.11.2014 Новини Майбутні енергетики відвідали Хмельницьку АЕС

Майбутні інженери-електрики, студенти Вінницького національного технічного університету вже не вперше відвідують Хмельницьку АЕС. Так, нещодавно студенти ВНТУ спеціальності «Електричні станції» та «Електричні станції та мережі» побували на Хмельницькій атомній електростанції.

17.11.2014 Новини Южно-Український енергокомплекс відвідала громадськість Арбузинского району

Відділ роботи з громадськістю та ЗМІ ВП ЮУАЕС продовжує цикл круглих столів, присвячених питанням продовження терміну експлуатації другого енергоблоку Южно-Української АЕС. 14 листопада атомну станцію відвідала делегація Арбузинського району. За традицією, що вже склалася, знайомство з енергокомплексом на Південному Бузі гості розпочали з відвідування інформаційно-культурного центру підприємства, повномасштабного тренажера АЕС, а також Олександрівської ГЕС і Ташлицької ГАЕС. Після екскурсії гості взяли участь у зустрічі за круглим столом з фахівцями-атомниками.

17.11.2014 Новини У малій академії наук м. Енергодар відбулося Свято науки

У рамках 15-ої науково-практичної конференції вихованців Енергодарської малої академії наук учнівської молоді 76 юних учених представили на суд журі свої науково-дослідницькі роботи.

13.11.2014 Новини Боксери міста-супутника Хмельницької АЕС-беззаперечні лідери турніру з боксу

Боксерський турнір присвячений пам’яті визначних тренерів Хмельниччини та Рівненщини відбувся нещодавно у місті-супутнику Хмельницької АЕС. У змаганнях взяли участь юні боксери Волинської, Тернопільської, Житомирської, Рівненської і Хмельницької областей.

11.11.2014 Новини, Новини Компанії Енергоатом став співорганізатором благодійного футбольного чемпіонату в поміч бійцям АТО

ДП НАЕК «Енергоатом» разом з Асоціацією ветеранів футболу міста Києва організували благодійний чемпіонат за мир і єдність України. Співорганізаторами заходу також стали Броварська мерія, команда зірок вітчизняного шоу-бізнесу «Маестро» та Асоціація ветеранів АТО Броварщини.

07.11.2014 Новини В Одесі пройшов XI форум організації молоді Атомпрофспілки АЕС України

В Одеському національному політехнічному університеті (ОНПУ) відбувся XI форум організації молоді Атомпрофспілки (ОМА) АЕС України.

07.11.2014 Новини Команда КВК Южно-Української АЕС - переможець конкурсу Атомпрофспілки

Команда веселих і кмітливих Южно-Української АЕС «Ремонту не підлягає» стала переможницею конкурсу КВК, що був завершальним етапом щорічного форуму організації молоді Атомпрофспілки.

07.11.2014 Новини Молодіжна організація Хмельницької АЕС - учасник ХІ форуму організації молоді Атомпрофспілки

ХІ форум організації молоді Атомпрофспілки проходив нещодавно у Одесі на базі національного політехнічного університету (ОНПУ). Участь у молодіжному форумі взяли і активісти Хмельницької АЕС.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію