Діяльність

06.11.2018

Южно-Український енергокомплекс виступив співорганізатором локальної «Школи успіху» для підлітків

Южно-Український енергокомплекс виступив співорганізатором локальної «Школи успіху», яку з 30 жовтня по 1 листопада було організовано в місті-супутнику ВП ЮУАЕС. Допомогу в підготовці та проведенні триденного заходу надали співробітники управління інформації та громадських зв’язків (УІГЗ) та Палацу культури підприємства.

Ініціатори проведення локальної «Школи успіху» - випускники «Школи успіху Klitschko Foundation» 2018 року учні Южноукраїнської гімназії Артем Білик і Тетяна Шаповал. Аби увійти до сотні найактивніших юних українців віком від 14 до 16 років та стати слухачами 10-денної літньої освітньої школи, Артем і Тетяна пройшли жорсткий конкурсний відбір, у якому взяли участь майже 3000 підлітків.  

Створення локальної «Школи успіху» в Южноукраїнську, через яку вони зможуть поділитися з однолітками отриманими досвідом та знаннями, - їхнє домашнє завдання. Допомогу в його виконанні надали фахівці  УІГЗ ВП ЮУАЕС.

Головна мета локальної «Школи успіху», що протягом 3 днів проходила в Палаці культури «Енергетик», - ознайомити соціально-активних підлітків з сучасними можливостями для саморозвитку, допомогти здобути необхідні навички успішної людини та віднайти свій шлях до успіху. У її рамках близько 60 юних мешканців міста-супутника ЮУАЕС, які виявили бажання під час шкільних канікул зайнятися саморозвитком, побували на пізнавальних екскурсіях, відвідали міські заклади та підприємства, зустрілися з успішними людьми, які  поділилися з ними історією свого успіху. Запрошені спікери читали цікаві лекції та провели практичні тренінги.  Серед них - начальник УІГЗ - прес-секретар генерального директора ВП ЮУЕС Олександр Пелюх. «Ставте перед собою  високі цілі і наполегливо втілюйте їх у життя. Ні брак грошей, ні соціум не мають стати для вас перепоною», - націлив він молодь на майбутній життєвий шлях, запропонувавши для його визначення розробити особистий план-схему досягнення успіху.    

Окрему увагу в програмі локальної «Школи успіху» було приділено знайомству з містоутворюючим підприємством - Южно-Українським енергетичним комплексом. Молодим людям розповіли про професію атомника, надали вичерпну інформацію про заклади вищої освіти, де можна опанувати фахову спеціальність, та що допоможе мати гарантії працевлаштування у ВП ЮУАЕС по завершенні навчання.

Цікавою та пізнавальною, за відгуками дітей, була екскурсія на об’єкти енергокомплексу. Учасники локальної «Школи успіху» оглянули всі три його складові – Южно-Українську АЕС, Ташлицьку ГАЕС і Олександрівську ГЕС.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію